ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Jak przebiegała akcja „Znicz”? Bilans wypadków i kolizji

› Aktualności› Na sygnale 6 miesięcy temu    5.11.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Wypadek na drodze wojewódzkiej 443 w BachorzewieWypadek na drodze wojewódzkiej 443 w Bachorzewie fot. Elżbieta Rzepczyk

Policja podsumowała akcję „Znicz”. Ogólnopolskie dane nie są optymistyczne. Z informacji Komedy Głównej Policji wynika, że na drogach doszło do 268 wypadków, w których zginęło 25 osób, a 346 odniosło obrażenia. Na dodatek funkcjonariusze wyeliminowali z ruchu 1.245 nietrzeźwych kierujących.

 

 

Jak świąteczny weekend wyglądał na terenie powiatu jarocińskiego?

 

 

Jarocińska policja odnotowała 13 kolizji drogowych i jeden wypadek.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

 

Do najpoważniejszego zdarzenia doszło w pierwszym dniu akcji „Znicz”. W Bachorzewie na drodze wojewódzkiej 443 zderzyły się trzy auta osobowe. Jedną osobę śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował do szpitala w Poznaniu [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

Tegoroczna akcja "ZNICZ" rozpoczęła się 31 października o godz. 6.00 i trwała 4 dni - do późnych godzin nocnych 3 listopada. W tym czasie nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego na terenie powiatu jarocińskiego czuwało łącznie kilkudziesięciu umundurowanych funkcjonariuszy. W czasie trwania wzmożonych działań, mundurowi nie odnotowali przypadków kierowania pojazdami przez osoby będące w stanie nietrzeźwości.

 

W świąteczny weekend napłynęła do nas smutna informacja z sąsiedniego powiatu. W sobotę wieczorem na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Kębłowo (powiat wrzesiński) dachowało auto osobowe, którym podróżowali mieszkańcy powiatu jarocińskiego. Na miejscu zginął 19-latek z Jarocina. W żałobie jest pogrążone środowisko piłkarskie. Nieżyjący chłopak był piłkarzem Gromu Golina. [ZOBACZ TUTAJ].

 

- Miał talent do piłki i mógł dużo osiągnąć – mówią zgodnie działacze sportowi o 19 latku, który zginął w wypadku. 

 

 Jak wspominają Łukasza działacze Gromu Golina? Czytaj w aktualnym wydaniu „Gazety Jarocińskiej”.     

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 


 

 

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kto to piszę ?
6 miesięcy temu ocena: 33%  3
1.245 nietrzeźwych kierowców ? To świetny wynik zaledwie niecałe półtora nietrzeźwego kierowcy. Ufff całe szczęście że nie było to 1245 osób bo to było by bardzo dużo .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A