ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Jak polubownie rozwiązywać spory - lekcja mediacji w bibliotece

ponad rok temu    12.08.2019
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Jarocińska biblioteka publiczna oraz Fundacja Auditorium zapraszają seniorów na spotkanie informacyjne do JOK-u. Będzie ono dotyczyło sztuki mediacji, czyli polubownego rozwiązywania sporów.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Mediator, który je poprowadzi wskaże między innymi możliwości rozwiązania najczęstszych problemów osób starszych na drodze mediacyjnej.

 

 

[o propozycji innego spotkania dla seniorów - czytaj TUTAJ]

 

 

Wszyscy zainteresowani - wstęp jest wolny - mogą udać się do JOK-u (Jarocin, pl. Festiwalu Muzyki Rockowej 1) we wtorek - 13 sierpnia o godzinie 9.00. Spotkanie poprowadzi mediator wpisany na listę stałych mediatorów w Sądzie Okręgowym w Poznaniu.

 

 

[burmistrz Jarocina za kierownicą nowego auta - zobacz, jakiego TUTAJ]

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!