ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Jacek Klimczak spełnia marzenia Pani Parasolki. Trwa zbiórka

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    2.03.2020
Karina Muszalska
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Jacek Klimczak

Jacek Klimczak z Żerkowa obecnie pasjonat sportu zwłaszcza długodystansowych biegów, przebiegnie 21. PKO Poznań Maraton wspólnie z Panią Parasolką. Chce pomóc jej w realizacji największego marzenia.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Jacek Klimczak, mieszkaniec Żerkowa zmienił diametralnie swoje życie. O swojej walce o trzeźwośc opowiedział nam szczerze w wywiadzie. Czytaj TUTAJ.

 

Jacek Klimczak rok temu poznał historię jednej z uczestniczek poznańskich maratonów. Pani Maria Pańczak, znana jako Pani Parasolka, marzyła o wzięciu udziału w 50. życiowym maratonie. Niestety stan zdrowia oraz kontuzja sprawiły, że bieganie stało się dla niej niemożliwe. Jacek postanowił odszukać panią Marię i zaoferować jej swoją pomoc. Szerzej pisalismy o tym TUTAJ.

 

Pani Parasolka ma na swoim koncie 49 maratonów, niestety jej stan zdrowia nie pozwala na samodzielne ukończenie wymarzonego 50. maratonu. Tak zrodził się pomysł pomocy. Jacek Klimczak, pomoże ukończyć jej jubileuszowy maraton.

 

Pani Maria i Jacek stworzyli zespół - "Wojownicy dobra". Wyznaczyli sobie wspólny cel - start w 21. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza w dniu 18 października 2020 roku. Pani Parasolka pokona dystans na specjalnie skonstruowanym wózku pchanym przez Jacka. Organizatorzy wyrazili zgodę na przyznanie każdemu z nich osobnego numeru startowego.

 

Wyprodukowanie specjalnego wózka biegowego oraz przygotowanie do imprezy to jednak spory koszt. Minimum 16 tysięcy złotych, nieosiągalne do wyciągnięcia z codziennego budżetu. Dlatego stowarzyszenie Fair Play z Żerkowa oraz pracownicy polskiego oddziału firmy Exact zwarli szyki i dołączyli do drużyny.

 

Założenie jest proste. Uzbierać połowę sumy czyli 8 tys. zł, a druga połowę dołoży firma EXACT. Na co zbierane są pieniądze? Na zakup Specjalny wózek do biegania przeznaczony do pchania przez biegacza.

 

Sprzęt, który zostanie zakupiony po realizacji marzenia pani Marii zostanie następnie przekazany przez Stowarzyszenie Fair-Play Zakładowi Aktywności Zawodowej „Promyk”. Wózek dołącz do bazy sprzętowej „Promyka” i będzie służył kolejnym osobom pełnosprawnym i niepoełnosprawnym, które będą chciały zrealizować swoje marzenie o starcie w imprezie sportowej.

 

Co każdy może zrobić? Wystarczy wejść za pomocą linku na stronę zrzutka.pl. Wpłacić dowolną sumę pieniędzy i koniecznie udostępnić zbiórkę pieniędzy w swoich mediach społecznościowych. Link do zrzutki TUTAJ.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jarek
6 miesięcy temu ocena: 100%  7
Pozytywnie nastawiony do życia człowiek.Cieszę się,że chce pomóc "parasolce". Napewno wpłacę ;-).Pozdro Jacek!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ile?
6 miesięcy temu ocena: 50%  6
Ile Burmistrz Żerkowa da ze swojej kieszeni ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Re
6 miesięcy temu ocena: 67%  5
A co cie to obchodzi ile da?? Boże ludzie jacy wy jesteście jadowici!! Zawsze znajdzie się jakiś debil który zamiast chwalić chłopa za to że wychodzi z fajną inicjatywą to musi dopiec zadając glupkowate pytania na które i tak nie otrzyma odpowiedzi..
~ Zdziwiony
6 miesięcy temu ocena: 50%  4
A co to ma do rzeczy?
~ Staszek
6 miesięcy temu ocena: 100%  3
Fajna inicjatywa. Starsi ludzie też mają swoje marzenia. Fajnie jak młodzi pomagają je spełniać. Niech się start powiedzie. Powodzenia!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaca
6 miesięcy temu ocena: 100%  2
http://www.jarocinska.pl/artykuly/ostre-oskarzenia-pracownika-starostwa-na-sesji-w-p,110165.htm Ciekaie robi się od 0.44.36
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Romam
6 miesięcy temu ocena: 83%  1
Dziwny jest ten świat .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji