ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Ile działek sprzedano w czasie przetargu?

› Aktualności› Wydarzenia 10 miesięcy temu    14.11.2019
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. zdjęcie poglądowe

W gminie Żerków odbył się przetarg na działki budowlane przy ul. Jarocińskiej.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Kiedy gmina Żerków po raz kolejny próbowała pozyskać nabywców na dziewięć spośród dziewiętnastu działek przy ul. Jarocińskiej, w internecie pojawiły się komentarze: „Z okolicznego gospodarstwa śmierdzi od samego rana. Ciekawe, kto kupi tam ziemię?”. Czy tym razem urzędowi udało się je zbyć?

 

[Gmina chce dopłacać do wymiany pieców. Zobacz szczegóły TUTAJ].

 

 

W żerkowskim urzędzie odbył się czwarty przetarg sprzedaży nieruchomości niezabudowanych położonych w sąsiedztwie Mickiewiczowskiego Centrum Turystycznego. Według planu zagospodarowania przestrzennego tereny te są przeznaczone pod budowę domków jednorodzinnych. Ziemia podzielona zostały na działki, z których siedem ma powierzchnię powyżej 1000 metrów kwadratowych, a dwie są mniejsze.

 

[Rockowe Zaduszki. Zobacz, kiedy - TUTAJ].

 

Ceny parceli zaczynały się od przeszło 34 tys. zł i sięgały do kwoty prawie 60 tys. zł. Przetarg zaplanowany był 5 listopada. Z uzyskanych informacji wynika, że znalazł się tylko jeden chętny nabywca parceli. Na jutro zaplanowany jest przetarg pozostałych dziesięciu działek.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!