III liga: Jarota Jarocin przegrała z Sokołem Kleczew (ZDJĘCIA)

› Sport i rekreacja miesiąc temu    19.09.2020
Dawid Borucki
komentarzy 11 ocen 2 / 100%

Jarota Jarocin w meczu 8. kolejki III ligi grupy II przegrała z Sokołem Kleczew 0:1.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Jarociniacy po trzech spotkaniach bez wygranej – porażce z Polonią Środa Wlkp. i remisach z Pomorzaninem Toruń i Bałtykiem Gdynia – liczyli na powrót na zwycięską ścieżkę w starciu z Sokołem Kleczew.

Zdecydowanie lepiej mecz rozpoczęli goście. Sokół Kleczew najpierw oddał strzał zza pola karnego, jeszcze obok bramki, a w 7. minucie wyszedł na prowadzenie. W polu karnym za dużo miejsca miał były zawodnik JKS-u – Dominik Chromiński, który odwrócił się w kierunku bramki i uderzył w samo okienko. Jarociniacy popełniali sporo błędów w rozgrywaniu piłki i nie udało im się w pierwszej połowie poważnie zagrozić bramce gości. Za to zawodnik Sokoła w 35. minucie uderzył w poprzeczkę z rzutu wolnego.

W drugiej połowie sytuacja się nie zmieniła. Sokół starał się kontrolować mecz i podwyższyć prowadzenie, a Jarota Jarocin próbowała stworzyć składną akcję, po której uda się doprowadzić do wyrównania. W 58. minucie dobrą interwencją w sytuacji sam na sam popisał się Sebastian Kmiecik. Bramkarz Jaroty również w kolejnych minutach drugiej połowy ratował wynik i utrzymywał JKS z nadziejami na remis. W ostatnich minutach posypały się czerwone kartki. W 84. minucie drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną obejrzał Piotr Garbarek. Na początku doliczonego czasu gry w ciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund dwie żółte kartki obejrzał Piotr Skokowski – najpierw za dyskusje z arbitrem, a następnie za faul. Jeszcze przed końcowym gwizdkiem drugi żółty kartonik, a następnie czerwony obejrzał również Kacper Szymankiewicz. Wynik spotkania się nie zmienił - Sokół wygrał 1:0.

Za tydzień, 26 września Jarota Jarocin zagra na wyjeździe z Unią Janikowo. Początek o 15.00.

Jarota: Sebastian Kmiecik – Piotr Skokowski (90’ czerwona kartka), Sebastian Golak, Jędrzej Ludwiczak, Szymon Komendziński – Dawid Idzikowski, Szymon Piekarski (60’ Krzysztof Bartoszak) – Marcin Łażewski (46’ Marcin Konopka), Kacper Szymankiewicz (90’ czerwona kartka), Jacek Pacyński – Michał Niedźwiedzki (82’ Miłosz Kowalski)

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -