III liga: Jarota Jarocin przegrała z Bałtykiem Koszalin

› Sport i rekreacja 8 dni temu    17.10.2020
Dawid Borucki
komentarzy 1 ocen 0 / 0%

W meczu 12. kolejki III ligi grupy II Jarota Jarocin przegrała na wyjeździe z Bałtykiem Koszalin 0:1.

R E K L A M ABolsius

Jarociniacy po raz trzeci z rzędu zagrali mecz ligowy na wyjeździe. Tak długa przerwa od gry w Jarocinie wynika również z faktu, że przełożone zostało spotkanie JKS-u z Pogonią II Szczecin. Przed tygodniem podopiecznym Piotra Garbarka udało się wrócić na zwycięską ścieżkę, pokonując 2:0 w Gnieźnie Mieszko.

Mecz z Bałtykiem Koszalin lepiej rozpoczęli Jarociniacy. W pierwszym kwadransie 2-krotnie groźne uderzenia oddał Krzysztof Bartoszak, ale udanie interweniował bramkarz gospodarzy. Bałtyk otrząsnął się po słabszym początku, co pokazała dalsza część pierwszej połowy. W 23. minucie w sytuacji sam na sam górą był jeszcze Sebastian Kmiecik, ale w 39. minucie bramkarzowi JKS-u nie udało się uchronić Jaroty Jarocin od utraty bramki. Bartłomiej Putno strzałem z „szesnastki” wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. W drugiej połowie Jarociniacy mieli swoje sytuacje, aby doprowadzić do remisu, ale szwankowała po raz kolejny skuteczność. Duża liczba stałych fragmentów gry nie przełożyła się na wynik meczu i Jarota ponownie schodziła z boiska pokonana, choć w drugich 45 minutach miała dużą przewagę.

W najbliższym tygodniu Jarotę czekają dwa spotkania w Jarocinie. W środę, 21 października o 15.30 w zaległym spotkaniu 10. kolejki JKS zmierzy się z Pogonią II Szczecin. Trzy dni później rywalem podopiecznych Piotra Garbarka będzie Elana Toruń. Początek o 15.00.

Jarota: Sebastian Kmiecik – Piotr Skokowski, Dawid Idzikowski, Sebastian Golak, Szymon Komendziński – Marcin Maćkowiak (87' Jędrzej Ludwiczak), Szymon Piekarski (73' Michał Niedźwiedzki) – Mateusz Dunaj (80' Marcin Konopka), Kacper Szymankiewicz, Patryk Rzepka (64' Marcin Łażewski) – Krzysztof Bartoszak

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -