ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Golden Life na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w JOK-u

› Aktualności› Wydarzenia 9 miesięcy temu    31.12.2019
komentarzy 2 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

W niedzielę 12 stycznia w Jarocińskim Ośrodku Kultury od rana do nocy trwać będą wydarzenia zorganizowane w ramach 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gwiazdą wieczoru ma być zespół "Golden Life".

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Jak co roku  Gmina Jarocin, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin, JOK Jarocin, Spichlerz Polskiego Rocka - Muzeum Regionalne w Jarocinie, klub "Kontrapunkt", Zespół Szkół Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi, Hufiec ZHP Jarocin oraz RoweLOVE Jarocin łączą siły, aby zorganizować kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jarocinie. W tym roku będą zbierać pieniądze potrzebne na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. 

 

 

Od rana, w godz. 10.00-12.30 zaplanowano warsztaty dla dzieci. Od godz. 15.00 można będzie zobaczyć występy m.in. szkół tańca Szkoła Tańca "Jast" Jarocin oraz @Feel The Beat Family. Od godz. 16.00 scena należeć będzie do zespołu "Pogo-Dni", działającego w ramach Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jarocinie. W przerwie między koncertami - w godz. 16.30-17.00 oraz 19.00-19.30 - zaplanowano licytacje. O godz. 17.00 grać będzie grupa "Wszyscy Byliśmy Harcerzami". Będzie też przerwa na kawę i orkiestrowe ciacho (godz. 18.30-19.00). Działający z powodzeniem od wielu lat w Polsce, jak i poza jej granicami zespół "Golden Life" rozpocznie swój występ o godz. 19.30, dlatego akcja "Światełko do nieba", kończąca 28. finał WOŚP w Jarocinie, odbędzie się o godz. 20.30.

 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ nika
9 miesięcy temu ocena: 80%  2
informcje dla głupich
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ motto
9 miesięcy temu ocena: 43%  1
kiedyś było tu ściernisko, teraz będzie ... śmietnisko
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji