ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Gminne imprezy odwołane do końca września

› Aktualności› Wydarzenia 12 dni temu    26.06.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Karina Muszalska

Gmina Nowe Miasto. Nowe Miasto nad Warta. Odwołane imprezy.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Co roku w okresie letnim w gminie Nowe Miasto odbywa się wiele imprez plenerowych oraz dożynek. Jedną z najbardziej znanych są Gardłoryki, które przyciągają liczna grupę wielbicieli. O ubiegłorocznej edycji przeczytasz TUTAJ.

 

W związku z trwającym stanem epidemiologicznym w kraju imprezy zaplanowane w okresie letnim na terenie Gminy Nowe Miasto zostają odwołane.

Papież Franciszek zareagował. Administrator w diecezji kaliskiej.

 

W komunikacie wójta czytamy:

 

Uprzejmie informuję, iż ze względu na trwający na terenie naszego kraju stanu epidemii odwołane zostają na terenie gminy Nowe Miasto nad Warta wszelkie wydarzenia kulturalne (w tym imprezy plenerowe, festyny letnie itp.) w miesiącach lipiec, sierpień i wrzesień 2020.

W obecnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego nie mamy możliwości finansowych właściwego zorganizowania wydarzeń kulturalnych z jednoczesnym zapewnieniem bezpieczeństwa ich uczestników.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A