ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Gmina wyprzedaje ziemię. Wiemy, gdzie!

› Aktualności› Samorząd 7 miesięcy temu    8.02.2020
Karina Muszalska
komentarzy 16 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. zdjęcie pogladowe

Gmina Żerków poszukuje nabywców na kupno działek w Dobieszczyźnie.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Burmistrz Michał Surma ogłosił kolejny przetarg na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych. Poprzednia sprzedaż działek, które znajdowały się w Żerkowie przy ul. Jarocińskiej nie zakończyła się pomyślnie. Na tamtejsze działki znalazło się niewielu nabywców. Szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

 

Gdzie tym razem znajdują się działki na sprzedaż? Wiadomo, że dla działek, które chce zbyć gmina nie opracowano planu zagospodarowania przestrzennego.

 

Czytaj również: Ferie poświęcili na treningi.

 

Wspomniana sprzedaż ma się odbyć 10 marca o godz. 10.00 w żerkowskim urzędzieWarunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 4 tys. zł na konto organizatora przetargu nr 45 1020 2212 0000 5402 0027 6931 w terminie do dnia 6 marca 2020 r. Należy jednak pamiętać, że pieniądze w dniu postępowania przetargowego musza być na koncie.

 

 

Działki przeznaczone na sprzedaż położone w Dobieszczyźnie. Jest ich trzy: jedna o powierzchni 800 m2 i dwie o 787 m2. Koszt zakupu nieruchomości wynosi powyżej 30 tys. zł.

 

Zobacz również: Kogo wyróżnił burmistrz? [WIDEO,GALERIA].

 

Informację o przetargu można uzyskać w Urzędzie Miasta i Gminy w Żerkowie (biuro nr 10) tel. 62 7402028 lub na stronie www.zerkow.pl – BIP-e- informacje.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (16)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ laweciarz
7 miesięcy temu ocena: 92%  16
Przyjdzie głupi działkę kupi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarock
7 miesięcy temu ocena: 100%  15
Nie ma planu zagospodarowania , nie ma infrastruktury... Niezły ten Burmistrz Żerkowa...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kononowicz
7 miesięcy temu ocena: 100%  14
Klasyk twierdzi :nie ma planu,nie ma infrastruktury nie ma nic.
~ alpejczyk
7 miesięcy temu ocena: 97%  13
Narazie staczamy się z oślej łąki ale „Diabolo-Abfahrt“w Golm,na horyzoncie.
~ pola
7 miesięcy temu ocena: 100%  12
Matacz i blagier.
~ elektor
7 miesięcy temu ocena: 100%  11
A jak kwestia uzbrojenia działek gaz,kanalizacja? Zarośnięte nieużytki wystawiać do sprzedaży,bez planu zagospodarowania.I zamierzacie sprzedać to także w moim imieniu.Ja się na to nie zgadzam,bo usiłujecie państwo wpuścić w maliny kupującego,który jest nieświadomy ani tego że jak się będzie kończył budowę to kotła na paliwo stałe mieć już nie będzie mógł mieć,z kanalizacją nie jest to jeszcze przesądzone..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Godny następca
7 miesięcy temu ocena: 100%  10
Uczył się prawie dekadę jak prowadzić tą gminę od rumianka, wiec bedzie dobrze. Przeleci te 5 lat i zobaczycie, niewiele się zmieni
~ emeryt
7 miesięcy temu ocena: 100%  9
On tylko działał wg schematów wypracowanych w Raszewach ,które póżniej doskonalił w Gizałkach.
~ szeptunka
7 miesięcy temu ocena: 100%  8
Mawiali o nim rumianek co to ma nie zaszkodzić a pomóc może.Pomógł komuś?A może szkodził? Piszcie.
~ historyk
7 miesięcy temu ocena: 100%  7
Znany powszechnie jako saper z Kretkowa.
~ dno
7 miesięcy temu ocena: 100%  6
do ice Pinokio, bzdety, które zawsze mówił jest jak jest, będzie jak będzie. Najgorszy burmistrz jakiego miał Żerków. Tragedia .
~ do do ice
7 miesięcy temu ocena: 96%  5
Pitolisz jak Szetyna, działał jak PO czyli poniżej dna.PO prostu żartujesz i to mi się podoba. Zdjęcia robił wszędzie, nawet w toalecie. Pier..lił głupoty i zawsze sępił. Zarabiał 13 kafli a brał delegację do Jarocina. Jego wspomniany poprzednik zarabiał 6,5 tys a do Poznania jeździł Alfą i nie brał delegacji bo uważał, że dużo zarabiał i byłoby nie fair brać jeszcze kasę.
~ do ice
7 miesięcy temu ocena: 47%  4
Choć był zadeklarownym sympatykiem PO starał się postępować prawie i sprawiedliwie.Sprawiedliwie przyznawał mienie komunalne nad wyraz prawie i sprawiedliwie przyjmował pracowników w terminach i bardzo rzetelnie rozliczał dotacje unijne wybudował ,założył "Park NIEZWYKŁY",który to park służyć będzie pokoleniom mieszkańców sławiąc imię jego stwórcy.Nie można zapominać jego zaangażowania i tytanicznej pracy podczas powodzi w Żernikach,gdzie na pierwszej linni walki z żywiołem wykonał ponad kiladziesiąt zdjęć,a jakby tego było mało do wielu jeszcze pozował . Z podziwem patrze i słucham jego cennych rad na sesjach Rady Powiatu ,na które zjawia się zawsze na wskroś przygotowanyi w sposób merytoryczny transparentny bierze udział w pracach komisji i na forum rady jek lew walcząc o lecznicę powiatową,utrzymanie dróg,oświatę,tranport publiczny,czyli o to co jego wyborców najbardziej boli.
~ ice
7 miesięcy temu ocena: 100%  3
Burmistrz Jajczyk zgazyfikował pół gminy,jego następca w tym temacie nie zrobił nic.Jeśli wiecie państwo jaki osiągnięcia miał Jędraszczyk piszcie.Chciałbym go mile wspominać .Ja niestety znam same niedociągniecia i zaniedbania oraz zaniechania w pełnieniu obowiązków.
~ Isiu
7 miesięcy temu ocena: 88%  2
Biorę wszystko z łopolonym, moim panem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Isiu
7 miesięcy temu ocena: 88%  1
Kupie wszysto.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji