ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Gmina ogłasza ponowny przetarg

› Aktualności› Samorząd 28 dni temu    2.09.2020
Karina Muszalska
komentarzy 2 ocen 2 / 100%
A A A
Bartek NawrockiBartek Nawrocki

Gmina Nowe Miasto nad Wartą ogłosiła ponowny przetarg na obiór i zagospodarowanie odpadów.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Wójt Nowego Miasta ogłosił ponowny przetarg na odbiór odpadów selektywnych i zmieszanych. Wcześniejszy został unieważniony. Powodem sytuacji była zbyt wysoka cena zaproponowana przez oferenta.

 

 

Nowomiejska gmina zamierza podpisać umowę ze zwycięzcą przetargu na okres przeszło 2 lat czyli od 11 listopada tego roku do końca 2022 roku.

 

Zagrali w grę terenową z historią w tle [GALERIA].

 

Usłudze będzie podległ odbiór odpadów komunalnych, do których należą odpady zmieszane oraz segregowane z podziałem na szkło, papier, metale, tworzywa sztuczne i bioodpady. Nie zabraknie również odbioru wielkogabarytów, elektrośmieci czy nawet przeterminowanych leków.

 

 

Obecnie miesięczna stawka za wywóz odpadów wynosi 23,50 zł, natomiast właściciele nieruchomości, którzy nie segregowali odpadów muszą płacić 47 zł. W związku z rozpisaniem nowego przetargu oraz tarczą antykryzysową, która wydłużyła okres wprowadzania przez samorządy zmian w gospodarce odpadami, mieszkańcy gminy mogą być spokojni. Podwyżki na razie nie będzie.

 

 

Termin składania ofert do przetargu upływa 29 września. Czy od 1 listopada zgodnie z zapowiedziami wójta będzie podwyżka opłaty śmieciowej? O tym dowiemy się w późniejszym czasie.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ juz to widze
27 dni temu 2
taa i w listopadzie znajdzie się tańszy odbiorca śmieci
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ oko
27 dni temu ocena: 67%  1
jarocin bogaty podwyzki za odpady i cisza
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji