ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Gmina Jarocin. Darmowe wejście na odkryty basen

› Aktualności› Samorząd 8 dni temu    31.07.2020
Karina Muszalska
komentarzy 6 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. Organizatorzy

Gmina Jarocin. Jarocin. Projekt „Rodzina na basenie”

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Od 23 czerwca czynny jest jarociński basen odkryty. Uruchomione zostały: mały basen rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci i strefa relaksu. To - jak podawał organizator - „prawdziwe wakacje w mieście”. Szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

Obecnie realizowany jest projekt „Rodzina na basenie”. Co to oznacza? Dzięki któremu wszyscy mieszkańcy gminy Jarocin mogą bezpłatnie korzystać z basenu odkrytego. A wszystko za sprawą dofinansowania ze środków samorządu miejskiego. Patronat nad programem objął burmistrz Jarocina - Adam Pawlicki.

 

Pielgrzymka kaliska - tym razem jednodniowa. Koronawirus wymusił zmiany.

 

W okresie wakacji letnich Jarocin Sport Sp. z o.o. udostępnia bezpłatnie odkryty basen dla wszystkich mieszkańców gminy Jarocin. Program jest kontynuacją ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej pod hasłem: „Postaw na rodzinę”.

 

Podczas pobytu na basenie młodsi będą mieli możliwość doskonalenia wcześniej nabytych umiejętności nauki pływania, która prowadzona jest przez cały rok szkolny dla dzieci klas II. Na pływalni będą udostępniane materiały edukacyjne w zakresie profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy.

 

Gdzie nad jezioro? Sprawdź na naszej liście! Kąpieliska blisko Jarocina. UWAGA na zmiany.

 

Wspomniany program skierowany jest do mieszkańców z gminy Jarocin, dlatego też przy bramie wejściowej obsługa będzie weryfikować adres zamieszkania. Należy mieć przy sobie legitymację szkolną, studencką, dowód tożsamości lub prawo jazdy.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Prosta sprawa..
6 dni temu ocena: 100%  9
Banda malkontentów i opluwaczy jak zwykle włącza się do dyskusji...A to brudne toalety , a to odpadające płytki.. A to sanepid trza nasłać...tak - naślijcie i niech zamkną ...będziecie zapierd....do Żerkowa na pieszo bo skoro tu włazicie za darmo To pewnie na bilet autobusowy też nie macie ....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xxxx
6 dni temu 8
12 lat za gwałt jaja sobie robią
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacekpl
6 dni temu 7
A po basenie ciekawa drama z Azji Dragon Day, You're Dead https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Propaganda aula TVP info
7 dni temu ocena: 100%  6
Dlaczego portal wyłączył możliwość komentowania pseudo ROZWOJU ????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Krzesło
7 dni temu ocena: 100%  5
Kelner płaci, Kelner wymaga. Dlatego. Nie podoba się?
~ Patron
7 dni temu ocena: 100%  4
Sanepid powinien zainteresować się "czystością" toalet. Nadzór budowlany też ma tam robotę - ubytki w płytkach w brodziku mogą spowodować uszczerbek na zdrowiu. Patron był i widział?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Biber
6 dni temu ocena: 0%  3
Patron sprawdz najpierw plytki u siebie na chałupie i czystosc kibla...Co sie ludzie z Wami dzieje..co by nie zrobic to zawdze w dupach zle...poczekajcie ...juz niedlugo...nie będzie nic...otwarte...zostanie gra w bierki w domu!
~ Dieter Bohlen
8 dni temu ocena: 50%  2
Jak coś jest ogólnodostępne - zwyczajnie nie jest szanowane. Dodając do tego zagrożenie epidemiczne...życzę wszystkiego najlepszego (sarkazm)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Majorka
6 dni temu ocena: 100%  1
Zagrozenie epidemiczne...na co ? na koronoswiruska wymyslonego dla nie myslacych?
R E K L A M A