ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Gdzie jest pani starosta - ktoś zgadnie?

5 miesięcy temu    1.02.2020
Anna Konieczna
komentarzy 8 ocen 2 / 0%
A A A
Starosta Lidia Czechak na studniówce Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w jarocinie - rok 2019Starosta Lidia Czechak na studniówce Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w jarocinie - rok 2019 fot. Organizatorzy

Trwa okres studniówek. Uczniowie z trzech naszych szkół są już po balu. Teraz pozostają tylko zdjęcia i wspomnienia. Pamięcią do pierwszego, tak ważnego balu sięgają jednak nie tylko oni.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

W tym roku, jako pierwsi bawili się maturzyści z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1. Dzień później odbyła się studniówka Liceum Ogólnokształcącego. A za tydzień Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach.

 

 

Studniówka licealistów odbyła się w szkolnej sali sportowej [szczegóły TUTAJ]. Natomiast maturzyści z „jedynki” [o tym czytaj TUTAJ] i ze szkoły w Tarcach [więcej czytaj i zobacz TUTAJ] bawili się „Pod szyszkami” w Koźminie Wlkp.

 

 

[Lidia Czechak na studniówce jarocińskiej "jedynki" - szczegóły TUTAJ]

 

Każda uroczystość miała podobny przebieg. Najpierw część oficjalna - przemówienia, podziękowania dla nauczycieli i wychowawców oraz dla rodziców. Przypinanie zielonych koniczynek na szczęście podczas egzaminu maturalnego w maju oraz tradycyjny polonez.

 

 

Później już tylko taniec pokazowy maturzystów - najczęściej walc - i wreszcie zabawa.

 

 

 

[o liście studniówkowych "grzeszków" - czytaj TUTAJ]

 

 

W jej trakcie młodzież ustawia się zawsze do zdjęć grupowych, będących pamiątką, do której można sięgnąć po latach i przypomnieć sobie twarze i nazwiska koleżanek i kolegów ze szkoły.

 

 

Do takich wspomnień sięgnęła także starosta Lidia Czechak. I na swoim profilu w mediach społecznościowych umieściła wpis:

 

 

„Pamiętacie swoją Studniówkę? Moją sukienkę uszyła mi mama, a zaprojektowała moja koleżanka z ławki Magdalena Kaźmierczak... Takie to były czasy.”

 

 

Dołączyła do niego zdjęcie klasowe ze swojego balu. Czy ktoś rozpoznaje maturzystkę Lidię Czechak - która to - piszcie w komentarzach.  [zdjęcie PONIŻEJ]

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

Powiązane

+ 0 głosów: 2 (0%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ tak tak
5 miesięcy temu ocena: 100%  8
na zaprezentowanym zdjęciu widoczny fragment cytatu z A.Mickiewicza " smutek wszelki", to w pełni oddaje sposób pełnienia funkcji starosty powiatu przez ta panią
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gdzie jest starosta?
5 miesięcy temu ocena: 75%  7
gdzie jest pani starosta? dobre pytanie. czy powiat ma w ogóle starostę? może pani starościna udaje gdzieś bociana jak z gospodyniami wiejskimi? a może wsłuchana w retorykę swoich towarzyszy z pis i prezydenta który z wybałuszonymi z emocji oczami opowiada publicznie jakieś brednie o czarnych owcach i szczuje na sędziów, wiec może pani kandydatka i starościna z pis gdzieś szuka tych czarnych owiec i walczy z sędziami? a może znowu gdzieś pozuje do zdjęć? a dramat jarocińskiego szpitala już załatwiony? czy pani starościna wie co robić? ma pomysł? może opowie o tym mieszkańcom powiatu? czy starościnie i pisowi w Jarocinie wystarczy, ze powtórzą dziecinną obrzydliwą wymówkę : bo wszystkie szpitale mają kłopoty?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec
5 miesięcy temu 6
Co ze studniówka wZSP2?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Grześ23
5 miesięcy temu ocena: 83%  5
Gdzie jest pani starosta? Moja odpowiedź Na WYSZKACH!!! Do dzisiaj PiS nie posprzątał po jesiennych wyborach. Za porządki niech się weźmie a nie imprezować z młodzieżą .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ beata1983
5 miesięcy temu ocena: 38%  4
A ja mam wrazenie że dopiero teraz mieszkańcy wiedzą, że w Jarocinie jest też powiat! Inwestycje, współpraca i kontakt z ludźmi BRAWO
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pogodynka
5 miesięcy temu ocena: 100%  3
a może już dość i czas spoważnieć? kampania już się skończyła. Brak efektów na stanowisku starościny, brak pomysłów i może brak umiejętności w rozwiązaniu ważnych spraw społecznych naszego powiatu przez Lidię Czechaak i jej koleżankę wice Szymkowiakową nie przykryje fala kiepskiej i naciąganej promocji tych pań
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uhaha
5 miesięcy temu ocena: 100%  2
Pierwsza od prawej, stoi nad panią w laciatej bluzce....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pol
5 miesięcy temu ocena: 33%  1
Ale była laska.Uśmiechnięta jest do dzisiaj.
R E K L A M A