ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M ADeka B1 06 2020
R E K L A M A

Gabinet Figur... Filmowych. Spektakl z widzami w roli aktorów na jubileusz kina

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    6.12.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

25 grudnia 1929 roku Euzebiusz Basiński otworzył kino. Wówczas pod nazwą "Viktoria", a dziś "Echo". Dziewięć dni przed jubileuszem, w poniedziałek 16 grudnia wystawiony zostanie... urodzinowy spektakl.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Sztuka w reżyserii Marty Pautrzak, w którym pojawią się jarociniacy - młodzi i starsi, przyjaciele i współpracownicy, a także młodzież z zaprzyjaźnionej Akademii Dobrej Edukacji oraz widzowie - nosi tytuł „Gabinet Figur Filmowych”. Będzie to podróż do świata filmu. Organizatorzy nie chcą zdradzać szczegółów, ale zapewniają, że będzie i romantycznie i strasznie, śmiesznie i łzawo. Przedstawienie odbędzie się dwukrotnie - o godz. 18.00 i 19.30.

 

Bilety w cenie 19,29 zł do nabycia w kasie kina, na stronie www.kino.jarocin.pl i w JOK-u.

 

Spektakl zostanie zrealizowany w ramach projektu "Wielki Teatr w Małym Mieście", który został dofinansowany ze środków gminy Jarocin i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

 

Obchody jubileuszowe rozpoczęły się pod koniec września nietypowym pokazem na murach kina. W październiku odbył się urodzinowy koncert.

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Andrzej
6 miesięcy temu ocena: 100%  1
Dlaczego Kino nie nosi imienia jego założyciela i budowniczego Franciszka Basińskiego, na którego wciąż się powołujecie i przypominacie (i słusznie!) tylko P. Łazarkiewicza, który z Jarocinem miał tyle wspólnego co Kaźmierczak z lotem na księżyc?????????!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A