ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Finał WOŚP z uczestnikiem Szansy na Sukces

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    7.01.2020
Karina Muszalska
komentarzy 2 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. Fundacja "Zerknij Tu"

V Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żerkowie.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

W niedziele 12 stycznia odbędzie się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a piąty w Żerkowie. Tutaj organizatorem sztabu jest Fundacja „Zerknij Tu”.

 

 

W ubiegłym roku żerkowski sztab z pomocą różnych organizacji i mieszkańców przygotował wiele atrakcji m. in. przejażdżkę limuzyną. Na auli Szkoły Podstawowej prezentowali się rodzimi wykonawcy. W trakcie finału w Żerkowie zebrano prawie 50 tys. zł. To był rekordowy wynik.

 

[Ich dom spłonął w pożarze. Trwa zbiórka. Szczegóły zobacz TUTAJ].

 

Żerkowski finał WOŚP rozpocznie się o godz. 15.00. Imponująco przedstawia się cały program imprezy. Na pewno każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

 

W Koncercie Noworocznym zaprezentują się: zespół Czajniki z Michaliną Matuszak, Orkiestra Dęta Mickiewiczowskiego Centrum Turystycznego oraz 33 Drużyna Harcerska. Gwiazdą koncertu będzie zapewne udział Piotra Dolaty, uczestnika Szansy na Sukces.

 

[Lubisz z rodziną grać w warcaby? Zgłoś się. Czytaj TUTAJ].

 

Nie zabraknie również pokazów tanecznych, w których wystąpią; przedszkolacy, Liwia Włoszczyk, Zespół Tańca Ludowego „Szwajcaria Żerkowska”, Mażoretki oraz Iskierki ze Szkoły Podstawowej w Żerkowie.

 

 

Na pewno zaciekawi wszystkich pokaz Freestyle Football Royal Team. Ich umiejętności zaskoczą wszystkich.

 

[Fiat w ogniu. Strażacy w akcji. Czytaj TUTAJ].


W programie przewidziano również animacje dla dzieci, zabawy sportowe, kącik rękodzieła oraz konkurencje dla małych strażaków. Niewątpliwie dużą atrakcją będzie możliwość strzelenia gola burmistrzowi Żerkowa oraz radnym.

 

Dla głodomorów przewidziano bufet przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich z Żółkowa oraz innych KGW z gminy Żerków.

 

Nie zabraknie licytacji, w których możesz zdobyć super przedmioty i usługi. Lista przedmiotów dostępna TUTAJ.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jaa
8 miesięcy temu ocena: 67%  2
W niedzielĘ i W auli!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
8 miesięcy temu ocena: 50%  1
Sprawa dotyczy wydarzeń z lat 2012-2014. Grzegorz D. pracował jako nauczyciel w jednej ze szkół i jednocześnie pełnił funkcję radnego powiatu oleskiego (województwo opolskie). Według śledczych miał wpisywać do dziennika prowadzenie zajęć, podczas gdy przebywał na sesji rady powiatu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji