ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Festiwal Aktywnych Kobiet. Przyłącz się!

› Aktualności 7 miesięcy temu    24.02.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Festiwal Aktywnych Kobiet to pierwsze takie wydarzenie w Jarocinie. Organizatorom zależy na tym, by pokazać moc mieszkanek Ziemi Jarocińskiej. Zapraszają do współpracy wszystkie kobiety, które są twórcze i chcą dzielić się swoją pasją, wiedzą, umiejętnościami.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Festiwal Aktywnych Kobiet organizuje Fundacja „Ogród Marzeń”. Będzie to impreza na finał Akcji Wesołych Ogrodników. Odbędzie się w niedzielę, 22 marca 2020 roku. Biorąc udział w Festiwalu, pomaga się podopiecznym Fundacji – dzieciom chorym i niepełnosprawnym z naszego terenu.

Festiwal Aktywnych Kobiet - zgłoś swój udział

Organizatorzy zapraszają do udziału w festiwalu mieszkanki Ziemi Jarocińskiej, które chcą pokazać swoje prace, ale też dzielić się talentem. Poszukiwane są artystki, panie, które tworzą rękodzieło, szyją.

 

Mamy nadzieję , że uda nam się nie tylko zaprezentować talenty pań, które mieszkają obok nas, ale też zjednoczyć je. Zachęcić do dzielenia się swoją wiedzą, wzajemnego wspierania się – mówi Beata Frąckowiak-Piotrowicz, prezeska Fundacji „Ogród Marzeń”

 

Podczas festiwalu odbędą się warsztaty rękodzieła. Będą też porady dotyczące diety i urody oraz mody. Planowane są również liczne warsztaty dla dzieci. Jeśli ktoś chciałby przyłączyć się, to jeszcze można dołożyć swoja cegiełkę i przygotować swoje propozycje porad, warsztatów, występów czy pokazów.

Festwial Aktywnych Kobiet - będzie konkurs dla KGW

Swój udział w Festiwalu zgłosiło już kilkanaście Kół Gospodyń Wiejskich. Będą serwować pyszne jedzenie, ale też rywalizować o tytuł najlepszej potrawy oraz wypieku. Dla twórców zwycięskich dań przygotowano specjalne nagrody.

 

Koła gospodyń bardzo aktywnie włączyły się w przygotowanie naszej imprezy. Niezmiernie nas to cieszy i zapraszamy kolejne koła. Lista uczestników cały czas jest otwarta – dodaje prezeska fundacji.

 

Organizatorzy poszukują również chętnych do urozmaicenia artystycznego imprezy. Scena może być Wasza. Jeśli chcecie zatańczyć, zagrać, to można zgłaszać swój udział.

Na Festiwalu Aktywności Kobiecej będzie również można poćwiczyć. Studio Samsara Joga poprowadzi zajęcia dla początkujących. Bardzo ciekawą propozycję aktywności przygotowały też trenerki z Siłowni ATLAS. Gdyby ktoś jeszcze chciał zachęcić panie do ćwiczeń i zaprezentować swoją propozycję, może to zrobić.

Babi Tark na Festiwalu Aktywnych Kobiet

Na takiej imprezie nie może też zabraknąć BABIEGO TARGU. Tym razem organizatorzy proponują skupić się na dodatkach. Już dziś panie, które chcą coś wystawić mogą zgłaszać się do Marioli Długaszek: m.dlugaszek@magazynona.pl

Festiwal Aktywnych Kobiet już teraz zapowiada się ciekawie, ale organizatorzy mają nadzieję, że propozycji przybędzie po tym artykule.

Czekamy na Ciebie. Stwórz z nami wspaniały festiwal dla kobiet! Pokażmy, że ONA ma moc! – zachęca Beat Frąckowiak-Piotrowicz, która jest także redaktorem naczelnym portalu magazynona.pl, który objął patronat nad wydarzeniem.

 

Wszyscy, którzy chcą pomóc przy organizacji Festiwalu Aktywnych Kobiet proszeni są o jak najszybszy kontakt: b.piotrowicz@jarocinska.pl, tel. 508-318-924

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!