ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Ferie w koszarach? W Jarocinie to możliwe

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    29.01.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Archiwum/Lidia Sokowicz

Dość nietypową propozycję na ferie ma 16. Jarociński Batalion Remontu Lotnisk. W czwartek 6 lutego i w piątek 7 lutego można będzie spędzić czas na terenie koszar. 

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Wojsko zaprasza w godz. 9.00-14.00. W programie m.in. pokaz sprzętu wojskowego, w tym również saperskiego, projekcje filmów wojskowych. Będzie też możliwość strzelania treningowego z karabinka oraz zwiedzania nowoczesnej Sali Tradycji znajdującej się na terenie jarocińskich koszar. A dla tych, którzy nie bardzo lubią broń, będą też przygotowane kolorowanki.

 

To pierwsza tego typu inicjatywa ze strony batalionu. W listopadzie, w ramach obchodów Święta Niepodległości, na jarocińskim rynku odbył się uroczysty apel z wręczeniem awansów i nagród oraz festyn wojskowy, który cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców [ZOBACZ TUTAJ].

 

W kwietniu obchodzona będzie 75. rocznica utworzenia jednostki.  

 

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mieszkanka
8 miesięcy temu ocena: 100%  3
Dobrze ze jednostka wojskowa daje szansę zobaczenia jednostki i sprzętu wojskowego dzieciom a przy okazji dorosłym bo dzieci przyjdą z rodzicami lub dziadkami.To jest możliwość zobaczenia wojska na żywo a nie tylko w telewizji lub interniecie bo co raz więcej dzieci już od najmłodszych lat siedzi całymi godzinami przed komputerem lub tabletem a tak będzie okazja wyjścia na spacer i zobaczyć jednostke i wojsko w realu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SZCZERY
8 miesięcy temu ocena: 50%  2
Brawo. W końcu :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marynoz
8 miesięcy temu ocena: 33%  1
Brawo poruczniku chłopie! W końcu zmądrzałeś, choc od 1996 roku troszkę czasu dowódco plutonu kompanii szkolnej minęło. Brawo za decyzję i promowanie wojska. Myślę o powrocie do armii jak Juruś i reszta kmiotow-nieudacznikow, ktorzy chca podnieść sobie emkę
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji