ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Ferie poświęcili na treningi [GLERIA]

› Aktualności› Wydarzenia 7 miesięcy temu    7.02.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. UKS "Komorzanka"

W okresie ferii UKS „Komorzanka” zorganizowała warsztaty warcabowe.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Na brak zajęć w czasie ferii nie mogli narzekać ci, którzy interesują się jedną z najstarszych gier planszowych - warcabami. Otóż od 30 stycznia do 2 lutego w Szkole Podstawowej w Komorzu Przybysławskim zorganizowane zostały specjalne warsztaty warcabowe.

 

Czytaj również: Jacek pomoże Pani Parasolce spełnić marzenie.

 

W czasie warsztatów dzieci szkoliły się pod bacznym okiem instruktorów: Damiana Jakubika, Andrzeja Ziai i Elżbiety Kowalskiej - Ziai w warcabach 100-polowych. Zgrupowanie zakończył turniej - V Grand Prix Komorza w warcabach 100-polowych.

 

[Szefowa podziękowała wszystkim wolontariuszom. Czytaj TUTAJ].

 

Organizatorzy zapewnili również zawodnikom czynny odpoczynek, w czasie którym mogli wziąć udział w dodatkowych zajęciach i zabawach.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!