ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Energia Jarocin 2020: Produkuj prąd i zarabiaj

› Aktualności 7 miesięcy temu    30.05.2020
Artykuł partnera
komentarzy 0 ocen 3 / 0%
A A A
Energia Jarocin 2020Energia Jarocin 2020

Burmistrz Jarocina zachęca mieszkańców do produkcji energii elektrycznej. Dzięki programowi Energia Jarocin 2020 będzie to można zrobić na bardzo preferencyjnych warunkach. Spółka Energia Jarocin powołała klaster, który przygotował nie tylko korzystną ofertę finansową, ale również zapewni członkom opiekę i pomoc w pokonaniu wszelkich formalności.

 

 

Spółka Energia Jarocin powstała po to, by Jarocin stał się samowystarczalny energetycznie. Stworzono już strategię, działa Klaster Energia Jarocin. - Spółka została powołana do życia dwa lata temu. Przez ten czas stworzyliśmy podmiot, który zarządza energią całej grupy kapitałowej. Nasze wysiłki spowodowały, że już w pierwszym roku działania spółki, gmina zaoszczędziła kilkaset tysięcy złotych na samym zakupie energii - mówi prezes Energii Jarocin, Marcin Leśniak.

 

Energia Jarocin 2020: Samowystarczalni energetycznie

Dwa lata temu spółka Energia Jarocin nie tylko rozpoczęła zarządzenie energią wszystkich podmiotów należących do miasta, ale również przygotowała strategię rozwoju gminy pod kątem energetycznym. To wtedy powołano też do życia Klaster Energia Jarocin. - Klaster energetyczny i spółka Energia Jarocin powstały po to, by produkować energię elektryczną i nią zarządzać tak, aby być może za jakiś czas gmina Jarocin i mieszkańcy stali się energetycznie samowystarczalni - podkreśla burmistrz Jarocina, Adam Pawlicki.

 

Energia Jarocin 2020: Przystąp do klastra i korzystaj z przywilejów

W gminie właśnie rusza program Energia Jarocin 2020. - Początkowo działalność klastra skoncentrowana była na gminnych podmiotach oraz spółkach. Teraz program Energia Jarocin 2020 kierujemy do mieszkańców gminy - podkreśla Adam Pawlicki i zachęca, by jarociniacy przystąpili do klastra. - Ja sam też zamierzam przystąpić do klastra i na pewno skorzystam z tej oferty - dodaje. Członkowie Klastra Energia Jarocin otrzymają kompleksową pomoc i wsparcie przy inwestycji, jaką jest montaż paneli fotowoltaicznych. Każdy, kto przyłączy się do projektu zostanie praktycznie od początku do końca przeprowadzony przez formalności. Pracownicy pomogą we wszystkim, łącznie z pozyskaniem dotacji na inwestycję. Przeprowadzony zostanie bezpłatny audyt. Tylko członkowie klastra będą mogli uzyskać korzystną cenę za wykonanie inwestycji – to 3.800 zł netto za 1 kWP.

 

Kto może przystąpić do Klastra Energia Jarocin

projektu programu ENERGIA JAROCIN 2020 mogą skorzystać zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy oraz rolnicy. Program skierowany jest do podmiotów zainteresowanych wytwarzaniem zielonej energii, dzięki montażowi instalacji fotowoltaicznej na swoim budynku. Do Klastra Energia Jarocin mogą przystąpić również podmioty czy prywatne osoby, które już założyły instalację fotowoltaiczną, ale chciałyby rozwijać program i zależy im na wytwarzaniu zielonej energii. Spółka Energia cały czas pracuje nad poszerzeniem oferty.

 

Energia Jarocin 2020: Gdzie uzyskasz informacje?

Szczegółowe informacje o programie uzyskasz w biurze spółki Energia Jarocin, które mieści się przy ul. Kasztanowej 18 w Jarocinie (hala targowa, parter, wejście od strony parkingu) lub pod numerem telefonu: 786-151-151 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.

Tekst partnerski spółki Energia Jarocin

+ 0 głosów: 3 (0%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.