ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

„EcoPiątka dla Gazety”. Rozdajemy duuuuuużo nagród.

› Konkursy› Megakonkursy ponad rok temu    15.03.2019
Romana Antczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

X edycja „EcoPiątki dla Gazety” cieszy się dużym zainteresowaniem. Dostarczacie do nas sporą ilość kuponów, co oznacza, że świetnie Wam idzie w szkole smiley

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Z okazji jubileuszowej edycji „ecoPiątki” mamy dla Was ogromną ilość nagród. Począwszy od zestawów piątkowicza, po nagrody rzeczowe, tablety i nagrodę główną, czyli dofinansowanie do wycieczki klasowej w wysokości 5 tys złotych. W tym roku nagrodzimy także wychowawców najaktywniejszych klas.

 

Już od poniedziałku zaczniemy ogłaszać osoby, które zdobędą zestaw piątkowicza. W przyszły weekend pierwsza osoba wygra nagrodę tygodnia. Będzie to uczeń lub uczennica wytypowana z kuponów zebranych do tej pory aż do dziś do godziny 16:00. Na zachętę możemy Wam zdradzić, że pierwszą nagrodę tygodnia zdobędą aż dwie osoby! A co to będzie? Super zegarki dla dziewczyny i chłopaka! Zachęcamy więcdo przynoszenia kuponów jeszcze dziś.


UWAGA!!! Kupon musi być podpisany zarówno przez nauczyciela, jak i rodzica/opiekuna.

Szczegółowe zasady konkursu znajdziecie pod regulaminem znajdującym się poniżej.

Od poniedziałku na portalu jarocinska.pl szukajcie specjalnej zakładki z logiem naszej akcji - chłopcem przybijającym „piątkę”, tam codziennie ogłaszać będziemy zwycięzcę.

REGULAMIN AKCJI DOSTĘPNY TUTAJ

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A