ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Dzisiaj premiera mobilnej gry z jarocińskimi legendami. Zagraj z Jacentym. Nagrody za punkty

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    5.12.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

 "Wielka misja Jacentego" to pierwsza gra mobilna w wersji kanapowej - czyli bez wychodzenia z domu!  Przewodnikiem w krainie jarocińskich legend i wielkopolskiej gwary będzie dziadek Jacenty.

 

 

Start zabawy dzisiaj (sobota 5 grudnia) o godzinie 13.00. Aby zagrać należy pobrać aplikację Action Track na  smartfon lub tablet, zeskanować kod QR z baneru lub ze strony https://bibliotekajarocin.pl/aktualnosci/premieramobilnej-gry-2243.html


Nagrody otrzymają uczestnicy, którzy w dniu premiery zdobędą największą liczbę punktów o czym organizatorzy poinformują ich mailowo. Regulamin na naszej stronie https://bibliotekajarocin.pl/aktualnosci/premiera-mobilnej-gry-2243.html


Gra została stworzona przez uczestników warsztatów w ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz przez gminę Jarocin.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!