ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AEnergia Jarocin A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Dzieci z rogalami. Z redakcji poszły do proboszcza

› Aktualności› Wydarzenia 7 miesięcy temu    7.11.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 Dzieci z wychowawczyniami i redaktorem naczelnym GJ Dzieci z wychowawczyniami i redaktorem naczelnym GJ  fot. Elżbieta Rzepczyk

Maluchy z oddziału „Myszki” przedszkola Marcinek w Jarocinie odwiedziły redakcję "Gazety Jarocińskiej" i portalu jarocinska.pl, żeby przekazać nam prezent z okazji Dni Patrona Miasta.

 

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Dzieci podarowały redaktorowi naczelnemu Bartoszowi Nawrockiemu własnoręcznie upieczone rogale. W zamian otrzymały cukierki.

 

Po wizycie w redakcji dzieci z pysznymi rogalami udały się do księdza prałata Dariusza Matusiaka, proboszcza parafii Św. Marcina w Jarocinie.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.


 

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A