ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Dzieci i uczniowie z naszego terenu dziękują medykom [GALERIA]

› Koronawirus - Raport 9 miesięcy temu    8.04.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Organizator

Powiat jarociński. Gmina Żerków. Akcja "Karta dla Medyka". Szkoła Podstawowa w Dobieszczyźnie.

 

 

Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, to oni są obecnie na pierwszej linii frontu walki z niebezpiecznym wirusem. Wszyscy są im teraz bardzo wdzięczni. Płyną podziękowania i słowa wsparcia. Ostatnio sieć podbija akcja „Kartka dla Medyka” zainicjowaną przez nauczycieli.

 

Kup e-wydanie Gazety Jarocińskiej. Kliknij w zdjęcie.

 

„Kartka dla Medyka”, to szczególna akcją, której inicjatorkami są nauczycielki z Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku – Zyta Czechowska i Jolanta Majkowska, aktorki bloga www.specjalni.pl. Ma to być forma podziękowania dla personelu medycznego za walkę z koronawirusem

 

Sio wirusie! Czyli, jak dzieci dziękują pracownikom szpitala. Szczegóły zobacz TUTAJ. 

 

Obie nauczycielki uważają, że obecny czas, to najlepszy moment na podjęcie tematów związanych z tolerancją, szacunkiem do drugiego człowieka, na rozwijanie postaw wzajemnej pomocy, wsparcia najbliższych.

 

Każda ze szkół może przyłączyć się do akcji. Szczegóły TUTAJ.

 

Do akcji zaangażowały się również dzieci z powiatu jarocińskiego ze Szkoły Podstawowej w Dobieszczyźnie. Nauczyciele przyłączyli się do tej inicjatywy i ogłosili ją na stronach internetowych. Nie spodziewali się jednak takiego odzewu.

 

 

Nadesłano aż 60 zdjęć z wykonanymi kartkami. To za pośrednictwem nich uczniowie ze wspomnianej szkoły wyrażają swoje podziękowania za trud i poświęcenia pracownikom służby zdrowia w naszym szpitalu i życzą im wytrwałości w tej trudnej walce.

 

 

Wsprzyj nasza wspólną akcję na rzecz jarocińskiego szpitala. Kliknij w zdjęcie. 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Powiązane

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!