ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Dworzec kolejowy w Jarocinie ma szansę na prestiżowy tytuł! GŁOSUJEMY wszyscy

10 miesięcy temu    28.11.2019
Anna Konieczna
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Bartek Nawrocki/archiwum portalu

Jarociński dworzec kolejowy znalazł się wśród dziesięciu finalistów plebiscytu na „Dworzec Roku”. Teraz musimy się zmobilizować do głosowania, żeby tytuł trafił właśnie do Jarocina. Jak to zrobić - szczegóły poniżej.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Konkurs na „Dworzec Roku” to inicjatywa Fundacji ProKolej oraz Fundacji Grupy PKP. Jego celem jest wyróżnienie najlepszych dworców kolejowych w Polsce, zebranie i propagowanie dobrych praktyk w obsłudze podróżnych oraz promowanie dworców nowoczesnych i funkcjonalnych.

 

 

Do plebiscytu można zgłosić każdy dworzec, trzeba tylko uzasadnić takie zgłoszenie. Podlegają one następnie ocenie organizatorów.

 

 

W tym roku tak po analizie wszystkich zgłoszeń z pierwszego etapu i przeprowadzeniu audytów 22 najlepszych propozycji w tegorocznym konkursie wybrana została finałowa dziesiątka.

 

 

[tytuł lidera dla Jarocina - za co - szczegóły TUTAJ]

 

 

Poza Jarocinem do finału przeszły: Bydgoszcz Główna, Katowice, Kraków Główny, Olsztyn Zachodni, Ruda Śląska Chebzie, Tarnów, Warszawa Centralna, Wodzisław Śląski i Wrocław Główny.

 

 

Który dworzec uzyska w tytuł „Dworca Roku 2019” zależy teraz od głosowania internautów, które potrwa do wtorku - 10 grudnia.

 

 

Żeby oddać głos wystarczy kliknąć na zdjęcie wybranego dworca opublikowane pod adresem: TUTAJ 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jarock
10 miesięcy temu ocena: 100%  5
Każdy Jarociniak powinien zagłosować na swój dworzec... Tu chodzi o budynek, patriotyzm a nie liczbę klientów i obsługę. Polecajcie swoim znajomym. Dzięki dla GJ za nagłośnienie. p.s. Może ten plebiscyt przyczyni się , że pociągi do Kołobrzegu będą się zatrzymywały w Jarocinie bo ich brak tez uważam za skandal !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ K3
9 miesięcy temu 4
Gdyby każdy mieszkaniec głosował na swój dworzec, wygrywałoby zawsze miasto o największej liczbie ludności, i konkurs byłby niepotrzebny.
~ forum
10 miesięcy temu ocena: 100%  3
A w wakacje letnie w 2020 roku, znowu Jarocin bez zatrzymań pociągów nocnych do Kołobrzegu. Jeszcze jest czas aby to zmienić.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 123a
10 miesięcy temu ocena: 75%  2
Przecież na dworcu w Jarocinie NIC nie ma, nawet herbaty. Poczekalnia? Czytelnia? Barek? Tylko budynek jest odnowiony ale to chyba za mało żeby głosować
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ śmiech na sali
10 miesięcy temu ocena: 63%  1
,,Dworzec roku" w Jarocinie, chyba ,,cyrk roku". Jeśli o ,,nowoczesności i funkcjonalności" świadczą drzwi automatyczne, które jak się zepsują, to naprawa trwała kilka tygodni to powodzenia. ,,Propagowanie dobrych praktyk w obsłudze" jedna kasa czynna na trzy niby, jeszcze zależy, która Pani obsługuje i jaki ma humor. W godzinach szczytu powinny być otwarte dwie kasy, poza tym często kolejka blokowana jest przez osoby, które kupują bilety kilka dni na przód z przesiadkami czasem nie wiedząc co i jak, zasięgając informacji, chociażby dla nich powinno powstać osobne stanowisko, a dla tych którzy kupują na najbliższy pociąg osobne. Poza tym bieda nic tam nie ma lokale puste pod wynajem, ale jakoś nikomu się nie opłaca, PKP też nie ma pomysłu jak kogoś ściągnąć, żeby to zagospodarować
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji