ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Drugi „Weekend na Gołębiej”, czyli „Basia” i "Wiosna narciarzy"

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    3.07.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Kino „Echo” wraz z Kawiarnią Filmową zapraszają na drugą odsłonę letniej akcji „Weekend na Gołębiej”. Skoro wiele festiwali w tym roku się nie odbędzie, to muzyki nie tylko rockowej można będzie posłuchać od środy do soboty na tarasie przy ul. Gołębiej.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Najbliższa niedziela (5 lipca) należeć będzie przede wszystkim do najmłodszych widzów. Na ekranie, od godz. 13.00 zagości znana z wielu książek Basia. Filmowy weekend trochę się wydłuży, bo w poniedziałek 6 lipca w ramach cyklu „W Starym Kinie” można będzie obejrzeć przedwojenne polskie kino, czyli „Wiosnę narciarzy”. Początek o 19.00.

 

Wszystkie wydarzenia odbywają się dzięki pomocy PKO BP. „Weekendy na Gołębiej” to część projektu: „Kino Echo - działamy mimo wszystko” dofinansowanego ze środków Programu Covid-19, realizowanego przez Narodowy Instytutu Wolności. Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
miesiąc temu 2
Film na sobotę Speed Scandal https://www.youtube.com/watch?... jest tłumaczenie w www
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacekpl
miesiąc temu ocena: 67%  1
Na długi wekedus na gałebiej polecam dramę produkcji PRC Najjaśniejsza Gwiazda Na Niebie o muzyku gdzie talentu mało a śpiewanie tez kiepskie i o perypetiach nowej asystentki gwiazdy :) [PL SUB] 夜空中最闪亮的星 01 | Najjaśniejsza Gwiazda Na Niebie odcinek 1 https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A