ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Dostaną nowy wóz bojowy. Potrzebują wsparcia

› Aktualności› Na sygnale miesiąc temu    9.08.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 14 ocen 0 / 0%
A A A
OSP Ludwinów w czasie gaszenia pożaruOSP Ludwinów w czasie gaszenia pożaru fot. Fanpage OSP Ludwinów

Druhowie z Ludwinowa otrzymają niebawem nowy wóz bojowy. Na portalu zrzutka.pl zbierają środki na zakup pojazdu. Brakuje niewiele. WSPIERAJMY ICH [ZOBACZ TUTAJ].
 

 

Samochód ma kosztować prawie milion złotych. Zakup zostanie sfinansowany z czterech źródeł: Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska - 320 tys. zł, środków przekazanych przez zakłady ubezpieczeń - 180 tys. zł, budżetu gminy Żerków 450 tys. zł oraz środki własne OSP: 50 tys. zł. Ochotnicy na portalu zrzutka.pl zbierają środki na zakup pojazdu.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Chcą uzbierać 15 tys. zł. Liczy się każda kwota [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

- Zagrożenia, jakie niesie ze sobą postęp cywilizacyjny wymaga oprócz dobrego wyszkolenia strażaków także nowoczesnego sprzętu. Zakup nowego pojazdu ma na celu zapewnienie wysokiej gotowości operacyjnej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Ludwinowie, co przyczyni się do wzmocnienia ochrony przeciwpożarowej oraz przede wszystkim podniesie bezpieczeństwo mieszkańców gminy Żerków. Bardzo ważny jest także wzrost mobilności i skuteczności oraz poprawa bezpieczeństwa strażaków biorących bezpośredni udział w działaniach ratowniczo- gaśniczych - mówi Adrian Augustyniak, prezes OSP Ludwinów
 

 

 

Druhowie z Ludwinowa z sukcesami i powodzeniem biorą udział w zawodach sportowo – pożarniczych zdobywając liczne wyróżnienia i nagrody. Niespełna dwa lata temu z medalami wrócili z wojewódzkich zawodów strażackich [ZOBACZ TUTAJ].
 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (16)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Przemek
miesiąc temu ocena: 100%  16
A co zrobią z mercedesem kto go dostanie? A może będzie tak stał jak daff z osp dobieszczyzna? Niech traktują każda osp równo ale kolega zawsze ma lepiej. Do zerkowa mogli dać takiego mana bo na pewno mają więcej wyjazdów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ OSP
miesiąc temu ocena: 27%  15
Jak tak czytam te wasze komentarze to jest mi wstyd za nasze całe osp w gminie. Zamiast się wspólnie wspierać to jeden drugiemu zazdrości. Przestancie zazdrościć i weźcie się do roboty Dzisiaj Ludwinów dostanie auto na przyszły rok może komorze albo Żerków A może nawet Żerniki wystarczy tylko napisać wniosek chodzić za tym i trochę szczęścia ale najważniejsze trzeba próbować a nie beczeć jak małe dziecko że nam się należy i koniec A nie im...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Brak priorytetów
miesiąc temu ocena: 79%  14
No pewnie, tylko napisać wniosek, a pieniądze na drukarkach już drukują. Pojęcia o finansach zero. Skoro wydajmy tyle kasy na osp to znaczy że na chodniki i drogi nie będzie już pieniędzy. Wolę prosty chodnik, niż wypasione wozy za miliony.
~ Lusi
miesiąc temu ocena: 18%  13
Nareszcie odpowiedni woz dla odpowiedniej strazy .Brawo chłopaki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Smuteczek
miesiąc temu ocena: 73%  12
Chwila chwila. Przecież jeśli się nie mylę Żerków pozyskał jakiś czas temu z JRG Jarocin cysternę na ciągniku JELCZ gdzie on jest? Przecież do tej szopki 4 samochody nie wejdą. Dopiero co dostali podnośnik również z JRG i wyparuje jak cysterna? To teraz z Ludwinowa chcą zabrać nowe Auto? Skoro Żerków taki flagowy to niech się wymieni z Dobieszczyzną Jelcza na Radzieckie auto. Kiedyś przecież zamienili STARA na holenderskiego DAFa i nie było problemu. W innych gminach wymiana aut idzie sprawnie tylko ŻERKÓW jakiś zacofany
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xyz
miesiąc temu ocena: 100%  11
Cysterna poszła na złomowisko
~ Kandydatnastołek
miesiąc temu ocena: 100%  10
Żerków takie auto też będzie mieć, i Żerniki i komorze i szczonow i chrzan i gąsiorów i rogaszyce!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ z boku
miesiąc temu ocena: 100%  9
Tu chodzi o głosy.Michał drwił z ochotasów,do czau jak został burmistrzem.Teraz tylko OSP,KGW i loty na mietłach.Kulanie balotów. Wieś tańczy wieś śpiewa. A wy na to wszystko musicie kasę w zębach przynieść.
~ Radny
miesiąc temu ocena: 100%  8
A Siekierzyn gorszy?
~ raz dwa trzy wyborca patrzy
miesiąc temu ocena: 78%  7
zabawa w straz. Ani nie są w systemu po między dwoma jednostkami osp gdzie są bardziej mobilni. A chłopaką marzy się Państwówka;) no ale jak gminę zerkow stać na taka zabawę to gratuluję;) ja to auto widziałbym w zerkowie A Ludwinow niech sobie weźmie jelcza. jednak zerkow to flagowa jednostka osp w gminie. ale jak wspomniałem burmistrz na czele z ( przyjacielem) linia zabawy A teraz bawia się w straz.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do raz dwa trzy
miesiąc temu ocena: 19%  6
Po prostu żal D ściska że Ludwinów będzie miał taki samochód. Złożyli wniosek i im się udało prawidłowo A jak by przeszedł wniosek z komorza też byś tak pisał że widział byś go w Żerkowie A nie w komorzu?? Po prostu żal. Napiszcie wniosek może też się uda A nie narzekać że nam się wszystko należy A inne jednostki są ble... Brawo Ludwinów pokażcie im niech w końcu ruszą cztery litery i wezmą się za robotę i się starają zobaczmy co załatwią.
~ Cztery pięć
miesiąc temu ocena: 55%  5
Widzisz ale nie zobaczysz. Trzeba się starać, a nie siedzieć na dupie i wymagać od wszystkich tylko nie od siebie. Skoro dla was STRAŻ to zabawa to nadal jeździcie starym Jelczem. Inni druhowie i jednostki traktują tą sprawę bardziej poważnie. Najpierw naucz się pisać FLAGOWY analfabeto. --Jaki gospodarz taki sprzęt--
~ Brawo
miesiąc temu ocena: 44%  4
W końcu w gminie Żerków konkretny samochód z dużym dofinansowaniem. Brawo oby tak dalej wyglądała wymiana innych wozów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Olaboga
miesiąc temu ocena: 93%  3
Szkoda że przed wyborami tak nie gadaliście, jak na kredyt kupiono wóz do Dobieszczyzny, bez dofinansowania?