ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

#dobrowraca. Wsparcie dla "Ogrodu Marzeń" [AKTUALIZACJA]

› Aktualności› Wydarzenia 3 miesiące temu    26.04.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Redakcja

Trwa epidemia SARS-CoV-2. W obecnej sytuacji epidemiologicznej Fundacja „Ogród Marzeń nie mogła przeprowadzić corocznej Akcji Wesołych Ogrodników. To w trakcie jej trwania zbierane są pieniądze na pomoc podopiecznym fundacji.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

„Ogród Marzeń” sprawuje opiekę nad dziećmi i młodzieżą z terenu Ziemi Jarocińskiej, którzy wymagają leczenia i rehabilitacji. Służy wsparciem nie tylko finansowym, ale i psychologicznym. Organizuje zajęcia z fizjoterapii, logopedii i terapii ręki, zajęcia z integracji sensorycznej, hipoterapię, grupy wspracia dla rodziców, obozy itegracyjne oraz wspólne imprezy.  

 

Bezczelnie wywiózł śmieci do lasu. Wpadł w ręce policji.

 

Rodzice dzieci i młodzieży będących pod opieką  Fundacji „Ogród Marzeń” otrzymują dofinansowanie do leczenia, rehabilitacji, zabiegów, sprawowania całodobowej opieki. Ze względu na trwającą epidemię SARS CoV-2 wspomniana Akcja Wesołych Ogrodników została odwołana. Tym samym nie zebrano pieniędzy. 

 

Potrzeb jest wiele. Część z podopiecznych to dzieci leżące, które wymagają codziennych zabiegów pielęgnacyjnych.  W trakcie nich zużywa się dużo rękawiczek, rurek odsysających śluz  czy podkładów medycznych.

 

90% czynności przy dziecku wykonuje w rękawiczkach ta sytuacja jest dla nas bardzo ciężka.
Używamy rękawiczek przy odsysaniu, do opieki przy gastrostomii, do masażu, do czynności higieny np. przy menstruacji itp.
Pani w sklepie medycznym powiedziała, że nie ma rękawiczek dla zwykłego Kowalskiego w takich ilościach, jak braliśmy, bo większość bierze szpital. A co w sytuacji gdy "szpital" ma się w domu? Ubolewam, że rękawiczek nie ma na receptę może to by było dla nas jakieś wyjście. Kiedy córka ma gorszy dzień zużywaliśmy nawet pudełko rękawiczek dziennie‼A teraz musimy je oszczędzać. Ostatnio pani nam sprzedała w aptece 4 szt.‼ Nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać – żali się jedna z mam, której córka jest podopieczną fundacji.

 

KORONAWIRUS RAPORT. Informacja aktualizowana na bieżąco.

 

Każdy z nas może pomóc! W jaki sposób:

  • Jeśli masz kontakt na dostawcę rękawic, to skontaktuj się z nami. Potrzebne są rozmiary M i L, ale tylko nitrylowe lub winylowe!
  • Jeśli masz rękawice i chcesz, to przekaż je Fundacji.
  • Jeśli chcesz przekazać pieniądze na zakup rękawic możesz to zrobić wpłacają choć niewielką kwotę na poniższe konto.

         Fundacja "Ogród Marzeń"
         Bank Spółdzielczy w Jarocinie
         nr rachunku bankowego: 76 8427 0009 0029 9055 2000 0001

         z dopiskiem - na zakup środków higienicznych

  • Przekaż pieniądzę na zbiórkę prowadzoną na FB. Kliknij TUTAJ 
  • Jeśli nie możesz pomóc inaczej udostępnij artykuł i poproś znajomych o pomoc.

 

Nr kontaktowy, pod którym można uzyskać szczegółowe informacje + 48 508 318 924

 

Akcja prowadzona przez Fundacje „Ogród Marzeń” oznaczamy hasztagiem - #dobrowraca

 

Kliknij w zdjęcie

 

Fundacja sprzedaje również bandameki z logo Glan Fan Jarocin, z których dochód będzie przekazany działalność statutową "Ogrodu Marzeń". Co ważne można ja obecnie wykorzystać jako ochronę nosa i ust w czasie trwania epidemii. Gdzie można kupić historyczna bandamkę za jedyne 10 zł?  W sklepie "JAR-GAMS w Jarocinie przy ul. św. Ducha 32.

 

Przekaż na swój 1% - KRS 0000370997

 

AKTUALIZACJA - 26 kwietnia 2020 r.

Udało się sprzedać wszystkie bandamki z logo Glan Fan Jarocin. Wielkie podziekowania dla tych, którzy je zakupili i postanowili tym sposobem wspomóc Fundacje "Ogród Marzeń"

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Xxy
3 miesiące temu 3
Mam pytanie czy będą jeszcze bandamki do kupienia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Julek
3 miesiące temu ocena: 83%  2
Wiem, że jest wielu ludzi potrzebujących pomocy i wsparcia, ale to co się dzieje na tym portalu to już zakrawa o przesadę. Co chwila prośba o dołączenie do jakiejś zbiórki. A to na szpital, a to na DPS a teraz na fundację państwa Piotrowiczów. Wiem że wpłaty są dobrowolne nukt nikogo nie zmusza, ale jednak ociera się to szantaż emocjonalny, zwłaszcza teraz gdy od półtora miesiąca wiele zakładów nie może wykonywać normalnie swojej pracy i ludzie naprawde tracą prace. Gazeya jakoś im zechce pomóc? Może chociaż by zajęła się tematem? Aa i taka jeszcze mała uwaga jak ktoś się wozi po mieście yerenowym SUVem za lekko licząc pół miliona to może sam by jakiś datek przekazał na potrzebujących a nie wyciąga rękę do tych co zarabiają w okolicach minimalnej lub nieco tylko ponad.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Emeryt
3 miesiące temu ocena: 100%  1
Kazdy szuka pomocy a kto pomoze mi? Tez stracilem prace i gdzie pomoc dla takich ludzi? Opanujcie sie przestancie zebrac od kazdego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A