ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

DK 11. Zderzenie ciężarówki z dwoma samochodami osobowymi

› Aktualności 10 miesięcy temu    11.03.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. OSP Nowe Miasto nad Wartą

Wypadek auta osobowego na DK 11. Nowe Miasto nad Wartą.

 

 

 

Z ostatniej chwili. Na drodze krajowej DK 11 doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego. Nieoficjalnie wiemy, że w zderzeniu samochodu ciężarowego oraz osobówki ucierpiała jedna osoba. 

DK 11 jest zablokowana.

 

Na miejsce zadysponowano karetkę pogotowia oraz straż pożarną.

 

[AKTUALIZACJA, 14.04]

 

- Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej i krajowej doszło do zderzenia trzech pojazdów - dwóch samochodów osobowych oraz ciężarówki - informuje kpt. mgr Daniel Pawłowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Wielkopolskiej.

 

W wyniku wypadku została poszkodowana jedna osoba, która podróżowała samochodem osobowym. Została przetransportowana karetką pogotowia do szpitala.

Policjanci wyznaczają objazdy. Na miejscu wypadku odbywa się ruch wahadłowy. Kierowcy informują, że trzeba czekać nawet około 5 minut. 

 

[NOTATKA JEST AKTUALIZOWANA - WCIŚNIJ F5] 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ela
10 miesięcy temu ocena: 50%  1
Światła powinni już dawno tan postawić a nie wypadek na wypadku
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji