ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AEnergia Jarocin A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Czy zobaczymy odcinek "Kuchennych Rewolucji" przeprowadzonych w Żerkowie?

› Aktualności› Wydarzenia 2 miesiące temu    25.03.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Bistro "Tłusty Indyk"

Magda Gessler przeprowadzała Kuchenne Rewolucje w Pizzerii Familijna w Żerkowie. Na początku marca rozpoczął się nowy sezon tego popularnego programu. Kiedy zobaczymy odcinek z Żerkowa?

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Żerkowianie, ale i nie tylko od dłuższego czasu wyczekują odcinek programu „Kuchenne Rewolucje” nagrywany w miejscowej pizzerii. Jak długo trzeba będzie poczekać?

 

 

Jak się okazuje, koronawirus paraliżuje nie tylko wydarzenia, które odbywają się na żywo. Stacja TVN musiała dokonać wielu zmian we wiosennej ramówce.

 

Dla przypomnienia kilka miesięcy temu Magda Gessler zawitała z ekipą telewizyjną do Żerkowa, by zmienić Restaurację Familijna. Śledziliśmy przemianę od samego początku. Możesz o tym przeczytać TUTAJ.

 

To była jej pierwsza wizyta tak blisko Jarocina. Właściciele Pizzerii Familijna w Żerkowie poprosili restauratorkę o przeprowadzenie metamorfozy ich lokalu. Ekipa realizująca Kuchenne Rewolucje wraz z Magdą Gessler przebywała w Żerkowie od 18 do 21 listopada. Wszystko było owiane dużą tajemnicą.

 

Kolacja finałowa, która owiana była dużą tajemnicą odbyła się z udziałem burmistrza Żerkowa, Michała Surmy oraz starosty powiatu jarocińskiego, Lidii Czechak. Jak ona przebiegła? Przeczytasz o tym TUTAJ.

 

Zgodnie z regułą programu, Magda Gessler powróciła po kilku tygodniach do Żerkowa. Oczywiście wynik przeprowadzanych rewolucji nie jest znany do dzisiaj. Tuż po ponownym pobycie celebrytki w Żerkowie na jej profilu instagramowym pojawiło się zdjęcie z żerkowskiego bistro, na którym Magda Gessler jest w dobrym humorze. Czyżby Rewolucje Kuchenne się udały? Szerzej przeczytasz o tym TUTAJ.

 

Niestety z informacji podanych przez TVN wynika, że z końcem marca zostaje zawieszona emisja programu „Kuchenne Rewolucje”. W ten sposób stacja „zabezpiecza” się na kolejne miesiące, jeśli produkcja kolejnych sezonów będzie niemożliwa z powodu panującej pandemii.

 

"Umierają młodzi i dzieci, bo tutaj brakuje lekarzy i aparatury". Wywiad z jarocinianką mieszkająca w Mediolanie.

 

Otrzymaliśmy informacje ze stacji TVN o następującej treści:

 

Nie ukrywamy, że obecna sytuacja wpływa na naszą ramówkę, a przede wszystkim na proces produkcji. Jednak kluczową dla nas kwestią jest bezpieczeństwo. W tym nadzwyczajnym czasie każdy plan produkcyjny traktujemy indywidualnie i na bieżąco, zgodnie z zaleceniami, podejmujemy decyzje odnośnie organizacji pracy lub jej ewentualnym zawieszeniu. Wprowadziliśmy szereg zmian, które mają służyć maksymalnemu zabezpieczeniu naszych pracowników i gości. Do realizacji wstrzymanych produkcji wrócimy najszybciej jak tylko będzie to możliwe - napisała Adrian Jabłoński.

 

UWAGA! Kolejne obostrzenia i ograniczenia dotyczące przemieszczania!

 

Oznacza to, że odcinek nakręcony w Żerkowie w listopadzie, nie zostanie w najbliższym czasie wyemitowany. Łącznie stacja „wypuści” cztery odcinki nowego sezonu, a pozostałe wrócą do TV, gdy sytuacja z koronawirusem się uspokoi. Zamiast programu emitowane mają być filmy.

 

Wesprzyj zbiórkę na szpital. Wystarczy, że klikniesz w zdjęcie i przejdziesz na stronę zbiórki.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A