ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Czteromiesięczne dziecko zmarło po zderzeniu dwóch aut. Prokuratura zakończyła śledztwo

› Aktualności› Na sygnale 7 dni temu    2.08.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A
Miejsce zdarzeniaMiejsce zdarzenia fot. Adam Majewski

42-letni mężczyzna odpowie za spowodowanie wypadku śmiertelnego, w którym życie straciło jego dziecko.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Sprawa dotyczy ubiegłorocznego wypadku, który wydarzył się tuż przed Wszystkimi Świętymi w Parzewie (gm. Kotlin). Kierujący skodą octavia z przyczepką jadąc od strony miejscowości Strzydzew nie udzielił pierwszeństwa przejazdu poruszającej się od Kotlina fordem mondeo - mieszkance Gdyni.

 

 

Doprowadził do bocznego zderzenia pojazdów. Do szpitali przewieziono 9 osób, w tym 5-osobową rodzinę podróżującą skodą. Najciężej ranne niemowlę zabrano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do ostrowskiego szpitala [ZOBACZ TUTAJ].Dziewczynka zmarła po kilku dniach [ZOBACZ TUTAJ].Poważnych obrażeń ciała doznała też matka dziecka.

 

 

- Zebrany w sprawie materiał dowodowy, a w szczególności zeznania pokrzywdzonej, wyjaśnienia oskarżonego, świadków i dokumentacja medyczna, a także opinie biegłych z zakresu rekonstrukcji wypadków pozwoliły na ustalenie, że okoliczności zdarzenia nie budzą wątpliwości. Mając na względzie tragizm tego zdarzenia, prokurator uwzględnił wniosek oskarżonego i skierował wniosek o wydanie wyroku bez przeprowadzenia rozprawy - informuje prokurator Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

 

 

W przypadku jego zaakceptowania mężczyzna będzie miał wymierzoną karę najniższą z możliwych - 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kmsmksksk
7 dni temu ocena: 17%  6
jego kobieta powinna sobie znaleźć innego faceta, takiego który umie jeździć
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ asdam
5 dni temu ocena: 100%  5
a ty zmień głowę
~ Obawiam się że tak
7 dni temu ocena: 33%  4
Nutrie, azot z oczyszczalni na europejskim a nawet światowym poziomie itd. Czy jarocinski lud to kupi ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Artur
7 dni temu ocena: 44%  3
Co to za wyrok za tak rażące naruszenie przepisów! Szok
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bolesław
7 dni temu ocena: 75%  2
Co zmieni kara, przecież życie straciło jego dziecko a na pewno ten Pan wolałby siedzieć kilka lat a żeby tylko jego dziecko żyło.
~ Obiektywnie
7 dni temu ocena: 84%  1
Sytuacja faktycznie tragiczna, ale w takiej sytuacji sędzia podejmuje decyzje czy osadzenie tego pana w zakładzie karnym coś zmieni. Po pierwsze nie zrobił tego celowo, a po drugie to co dzieje się w jego głowie (i co zostanie z nim do końca życia) to gorsza kara niż odsiadka.
R E K L A M A