ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY
R E K L A M AMoto tech B1_09_2020

Co z planowanymi zabiegami w jarocińskim szpitalu powiatowym? Jest decyzja zarządu

› Koronawirus - Raport 10 dni temu    16.10.2020
Karina Muszalska
komentarzy 26 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum GJ

Powiat jarociński od soboty 17 października znajdzie się w czerwonej strefie. Prezes Powiatowego Szpitala w Jarocinie podjął decyzję o wstrzymaniu wszystkich zabiegów planowych. Od kiedy zacznie to obowiązywać?

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Rośnie liczba potwierdzonych zakażeń SARS-CoV-2. Podczas wczorajszej konferencji Ministerstwa Zdrowia poinformowano, że 152 powiaty znajdą się od soboty w strefie czerwonej. To w niej będą obowiązywać największe restrykcje.

 

 

Do strefy czerwonej trafi również powiat jarociński. To niewątpliwie będzie miało wpływ na funkcjonowanie wielu instytucji publicznych, urzędów w tym i szpitala.

 

 

Powiatowy Szpital w Jarocinie od niedawna diagnozuje pacjentów z podejrzeniem zakażenia SARS-CoV-2. Po przeprowadzeniu badań i pozytywnym wyniku zakażenia SARS-CoV-2 chory kierowany jest do wskazanego przez urząd wojewódzki szpitala. Do wczoraj też były wykonywane na bieżąco zabiegi planowe. Czy znalezienie się naszego powiatu w czerwonej strefie będzie miało wpływ na funkcjonowanie placówki?

 

Podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu wszystkich zabiegów planowych do odwołania - powiedział Henryk Szymczak prezes Powiatowego Szpitala w Jarocinie.

 

 

[AKTUALIZACJA, 14.43]

 

W jarocińskiej lecznicy nadal będą otwarte wszystkie poradnie specjalistyczne. Również wszystkie nagłe zabiegi operacyjne będa przeprowadzane bez żadnych problemów. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (16)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Dziecko szatana
8 dni temu ocena: 67%  16
Ja przeprowadze zabiegi u mnie w salonie za darmo jebac szpital
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ operuj się sam
9 dni temu ocena: 50%  15
zabiegi będą się odbywać przez media społecznościowe. filmiki instruktażowe na YT
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec
9 dni temu 14
To w końcu są te zabiegi czy nie ma o g.11 odwołane aktualizacja 14 40 planowe się odbywają więc są planowe czy pilne GJ ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marynia
9 dni temu ocena: 50%  13
Powiem jedno jest mi bardzo źle jak czytam takie wiadomości. Bardzo Co to jeszcze będzie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pacjent
10 dni temu ocena: 90%  12
Do namiotu przed szpitalem wstawcie stolik ,żeby można wypełnić i podpisać wymagany druk ,każą wypisać na kolanie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarocinianka
10 dni temu ocena: 79%  11
Bez przesady. Weźcie się do roboty, nie po to ludzie płacą składki aby im zabiegów nawet odmawiać. Personel tylko na telefonach będzie teraz siedział przez cały dyżur ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ "Kto umrze, ten umrze" - cyt. Morawiecki.
10 dni temu ocena: 81%  10
Dobra, w takim razie... Jest wieksza szansa, że umre z powodu wyrostka robaczkowego, niż z COVID, no spoko. Mnie to sie podoba, o taką właśnie Polske walczyłem. Idę rzucic wymówienie mojemu pracodawcy, zgłosić sie do MOPSu, kupić skrzynke wódki i patrzeć na kabaret w Polsce - lubiłem czołowe grupy kabaretowe, ale no ten kabaret... To sam dar od Boga.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarock
9 dni temu ocena: 67%  9
Kiedy portal jarocinska.pl będzie dostępny dla komentarzy zalogowanych osób ??? Popieramy hejterów i fake news czy nie ?
~ jarock
9 dni temu ocena: 67%  8
https://wiadomosci.radiozet.pl...
~ Aga
10 dni temu ocena: 60%  7
Wyrostek robaczkawy operują, bo to stan nagly
~ Aga
10 dni temu ocena: 43%  6
Wyrostek robaczkawy operują, bo to stan nagly
~ Tłumacząc.
10 dni temu ocena: 78%  5
Jak widac, komentarz który krytykował tutaj nas wszystkich został usuniety - pewnie przez ilośc obraźliwych słów które tam padły. Dziekuje moderacji :)
~ Obiektywny
10 dni temu ocena: 80%  4
do tłumaczacego, co niby tłumaczy tłumaczącemu. Nie wiem skąd w Tobie tyle jadu, ale obserwuje to tylko u ludzi którzy są z jednej partii. Podciągnac tamten komentarz można pod wszystko - ale ludzie czytają to co chcą. Równiez nie widze zbieżności, po prostu jego obawe, że bedzie musiał z wyrostkiem lezeć, aż nie wykituje. I zaskocze Cie, nie jestem ani z jednej, ani z drugiej partii. Nawet z trzeciej i całej reszty. Uspokój sie, pokory w internecie, a nie od wyzwisk.
~ Tłumacząc.
10 dni temu ocena: 92%  3
Do "usmialam sie". Wiedze medyczna moze i masz, ale czytanie ze zrozumieniem leży. Nasz przedmowca kompletnie nie sugerowal ze wyrostek to operacja planowana. Bardziej chodzilo mu o to, ze wrzuca cie do izolatki, poniewaz wystapi na pewno goraczka, bole. A to juz wedlug sanitariuszy bedzie pretekst do podejrzen. Lez na izolatcce i czekaj na zabieg. A przy czyms takim, czas gra kluczowa role. Tak jak i przy przedzawalowym, udarze oraz innych ciężkich schorzeniach.
~ "Kto umrze, ten umrze" - cyt. Morawiecki.
10 dni temu ocena: 75%  2
Nie zycze Ci tego kompletnie, ale jesli jesteś taka "hop do przodu" to sprawdź to za nas, czy dostaniesz tą "najlepsza" opieke - w czasie koronaszału. Jak przeżyjesz, daj znac. A i gdyby co, to też dobrego weterynarza znam. Warto dzisiaj być przyszykowanym jak na wojne.
~ usmialam sie
10 dni temu ocena: 38%  1
operacja wyrostka nie moze byc planowana, no ale skad ty mozesz wiedziec takie rzeczy