ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS Jarocin A1 2021

Co się działo za zamkniętymi drzwiami, czyli na ściance z prezydentem [ZDJĘCIA]

ponad rok temu    21.11.2019
Anna Konieczna
komentarzy 11 ocen 1 / 100%
A A A
Prezydent Andrzej Duda z jarocińskimi samorządowcamiPrezydent Andrzej Duda z jarocińskimi samorządowcami fot. źródło: facebook

Niecałe pół godziny trwało spotkanie jarocińskich samorządowców z prezydentem Andrzejem Dudą. Uczestniczyli w nim tylko zaproszone osoby. Co się działo za zamkniętymi drzwiami, czym rozmawiano i jakie prezenty dostał prezydent?

 

 

Honory gospodarza pełniła starosta Lidia Czechak. To ona - w towarzystwie Witolda Bierły, dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych, gdzie odbyła się wizyta, przywitała Andrzeja Dudę.

 

[galerie zdjęć ze spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z mieszkańcami zobacz TUTAJ]

 

 

Następnie przedstawiła uczestników spotkania. Każdy mógł uscisnąć dłoń najważniejszej osobie w państwie. Wszyscy zgodnie podkreślają, że chwila była historyczna.

 

 

- Szkoda tylko, że nie było możliwości rozmowy z panem prezydentem. Nie mogliśmy zadawać żadnych pytań. Szczerze powiedziawszy to nie wiem po co nas tam zaproszono - ubolewa jeden z samorządowców.

 

 

 

Andrzej Duda został obdarowany kilkoma symbolicznymi prezentami. Dostał między innymi oprawiona w ramę snutkę golińską oraz statuetkę świętego Marcina, patrona Jarocina.

 

- Nie jestem wyborcą pana prezydenta i nawet tego nie ukrywam, ale ujął mnie swoim ciepłem i bezpośredniością. Myślę, że tym sobie zaskarbia sympatię - opowiada Gazecie inna osoba, która była za zamkniętymi drzwiami. - Cieszę się, że uczestniczyłem w tym spotkaniu, bo myślę, że za mojego życia może już nie być takie okazji. Będzie wspomnienie.

 

[jak wyglądało zabezpieczenie wizyty głowy Pąństwa w Jarocinie - obejrzyj gazlerie ZDJĘĆ i czytaj TUTAJ] 

 

 

Każdy uczestnik spotkania miał też okazję zrobić sobie indywidualne zdjęcie z prezydentem na tak zwanej „ściance” z logiem powiatu jarocińskiego.

 

 

[relacja z wizyty prezydenta w Jarocinie - czytaj TUTAJ]

 

 

Po dwudziestu minutach Andrzej Duda przeszedł do sali sportowej jarocińskiej „dwójki”, gdzie odbyło się godzinne spotkanie z mieszkańcami.

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (11)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ olo
  ponad rok temu ocena: 85%  11
  Jak ja tych ludzi widzę co się ostawiają z Prezydentem do fotki to nie wiem czy płakać czy śmiać się?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jaśmin
  ponad rok temu ocena: 93%  10
  chochochochoco!!! nawet niejaki Mirosław D. działacz PISuuuuuuuuuuuuuuu z oskarżeniem o przestępstwo kryminalne w kieszeni stanął w szeregu i szeroko się uśmiechał , patrzcie, patrzcie, mają ludzie tupet ajajajaja, to są ludzie pisu co to ma pełne usta miłości, uczciwości i praworządności, zaraz zwymiotuję
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Alan
  ponad rok temu ocena: 100%  9
  Ten pan to ma tupet zresztą zawsze go mi...ł
  ~ swoich trzeba chronić prawda pisowcy? a innych zgnoić i opluć ? takie naczelne hasło jest waszej partyji??
  ponad rok temu ocena: 91%  8
  a p. Krawiec coś prezydentowi pokazuje, czy szef jarocińskiego kanapowego pisu zdobył się na odwagę i pokazał akt oskarżenia wobec byłego wicestarosty i działacza z PISu Mirosława D. i dwóch innych cwaniaków ze starostwa za kryminalne oskarżenia w związku z pracą w starostwie?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ nn
  ponad rok temu ocena: 80%  7
  Ajajaj. Jak to nie można było z PAD-em porozmawiać, a Pawlicki twierdzi że prezydent długo i namiętnie rozplywal się nad osiągnięciami Jarocina w rozmowie jaką przeprowadził. Czy ktoś tutaj konfabuluje?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ tak trzymać panowie
  ponad rok temu ocena: 33%  6
  I słusznie się burmistrzowi Pawlickiemu należały te pochwały. Pan Prezydent iPan Burmistrz wyglądali jak prawdziwi mężowie stanu . Takich ludzi u nas w Polsce potrzeba.
  ~ ktoś
  ponad rok temu ocena: 75%  5
  Ten tekst to chyba Kali pisać.... Czym rozmawiano? Pewnie widelcem
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kat
  ponad rok temu ocena: 70%  4
  Wyczytałem, że cyt "Szkoda tylko, że nie było możliwości rozmowy z panem prezydentem. Nie mogliśmy zadawać żadnych pytań. Szczerze powiedziawszy to nie wiem po co nas tam zaproszono - ubolewa jeden z samorządowców" Z tego co mnie uczono w Polsce był taki system w którym ludzie byli tylko tłem. Jak on się nazywa? Podoba sie to wam? Głosuje za nim ponad 8 milionów ludzi. Czy to normalne?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Michu
  ponad rok temu ocena: 60%  3
  To jak nie było można porozmawiać, to po co te zawracanie gitary? Cały PiS pytać nie można, masz się ustawić i uśmiechać, debata nad problemami nie potrzebna
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ilo
  ponad rok temu ocena: 80%  2
  No a nóż ktoś by się zapytał o Konstytucje i co? albo o długopis - szybki długopis?
  ~ Jaaa
  ponad rok temu ocena: 36%  1
  W pislandzie NIE MA ŻADNYCH problemów ;)