ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Co kryje kamienica kupiona przez Jarocin? JEST WIDEO

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    15.05.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 6 ocen 4 / 25%
A A A
 fot. Kadr z filmu AKF Jar

Miasto kupiło kamienicę w rynku.  Docelowo ma się w niej mieścić nowoczesna biblioteka, czytelnia i mediateka.  Trwają konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania trzykondygnacyjnego obiektu i podwórza, na które wchodzi się z ul. Średniej.

Obiekt, jak informuje Urząd Miejski, nie jest wpisany do rejestru zabytków, ale jest zlokalizowany w strefie konserwatorskiej, co oznacza, że modernizacja będzie prowadzona pod nadzorem wielkopolskiego konserwatora zabytków.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Nieruchomość ma być urządzona według pomysłów czytelniczek i czytelników, bibliotekarek, mieszkańców starówki oraz młodych jarocińskich architektów i konstruktorów, których burmistrz zaprosi do realizacji projektu.

W weekend odbyło się zapoznanie z obiektem i pierwsze spotkanie konsultacyjne, w którym wziął udział między innymi burmistrz Jarocina.

Co kryje budynek? Zobaczcie reportaż wideo przygotowany przez Amatorski Klub Filmowy Jar.

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 1 głosów: 4 (25%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ f
ponad rok temu ocena: 100%  6
Władze samorządowe z ZJ stwierdziły, iż prawdopodobieństwo znalezienia złotego pociągu jest zbyt duże by utracić szansę na rozpropagowanie własnych twarzy w mediach światowych, a że za nasze pieniądze?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Złoty skarb w kamienicy
ponad rok temu ocena: 89%  5
Jak powiadają starzykowie w piwnicy owej kamienicy zamurowano skarb należący do przedwojennego właściciela - bogatego kupca . Zgromadził on bowiem złote precjoza niebywałej wartości . Także szlachetne kamienie oraz kilka tuzinów złotych krugerandów . Mówi się o sztabkach złota i srebra . Jest to sprawdzona wiadomośc i najprawdziwsza prawda . Burmistrz wie co robi kupując ową kamienice . Złoty skarb wydobędzie i przeznaczy na cele dobroczynne , jak to ma w zwyczaju , bo to szlachetny i wielkoduszny człowiek .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czytelnik
ponad rok temu ocena: 92%  4
Ale tłumy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wielbiciel
ponad rok temu ocena: 100%  3
oczywiście jest ekspert jedyny w swoim rodzaju!
~ Obserwator
ponad rok temu ocena: 100%  2
,,Nic o nas bez nas" stare hasło młodzieży zrzeszonej w komunistycznej organizacji ZSMP. Albo mieszkał tam młodzieżowy działacz albo stare powraca.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 2Jarek
ponad rok temu ocena: 100%  1
Nic o nas bez nas? a pytał Pawlicki , czy miasto ma kupić za nasze pieniądze tę ruinę ?