ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Chcesz otrzymać zwrot za paliwo? ZOBACZ, co musisz zrobić

› Aktualności› Samorząd 8 miesięcy temu    15.01.2020
Karina Muszalska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. zdjęcie poglądowe

Gmina Żerków. Podatek akcyzowy. Zwrot podatku akcyzowego. Procedura i warunki ubiegania się o zwrot podatku.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Rolnicy z gminy Żerków będa mogli ubiegać się o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego, który wykorzystali do produkcji rolnej od 1 sierpnia 2019 roku do 31 stycznia 2020 roku. Co trzeba zrobić?

 

 

[Rodzinne Mistrzostwa w warcaby już za nami. Zobacz co się działo TUTAJ].

 

Przede wszystkim należy złożyć wniosek w Urzędzie Miasta i Gminy w Żerkowie, ul. A. Mickiewicza 5 (I piętro - biuro nr 6). Wzór wniosku o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej jest dostępny na stronie internetowej urzędu gminy TUTAJ.

 

 

Producent rolny ubiegający się o zwrot podatku paliwowego musi posiadać faktury VAT. Tylko w ten sposób będzie mógł potwierdzić zakup paliwa do produkcji rolnej.

 

[Szaleńcza licytacja dla WOŚP w Żerkowie. Czytaj TUTAJ].

 

Termin składania wniosków rozpocznie się 3 lutego i potrwa do 2 marca 2020 roku.

 

Wypłata zwrotu podatku akcyzowego przyznanego na podstawie decyzji nastąpi w terminie 1-30 kwietnia 2020 r. gotówką w kasie urzędu lub przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ powiat poznanski
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
Informujemy, że nabór wniosków o udzielenie w 2020 roku dotacji celowej ze środków budżetu powiatu poznańskiego na likwidację źródeł niskiej emisji i zastąpienie ich rozwiązaniami proekologicznymi będzie trwał od 3 do 24 lutego br. Dotacja udzielana będzie w formie refundacji kosztów kwalifikowanych poniesionych po podpisaniu umowy o udzielenie dotacji i dotyczy zamiany na terenie powiatu poznańskiego kotła opalanego paliwem stałym na ogrzewanie proekologiczne. Wysokość dotacji wynieść może 80% zgłoszonych we wniosku kosztów kwalifikowanych (netto), jednakże nie więcej niż 7.000 zł na lokal
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji