ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AEnergia Jarocin A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Chcą zdobyć pieniądze z ministerstwa na przebudowę boiska

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    24.05.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Ubiegłoroczny turniej wsi na boisku w MagnuszewicachUbiegłoroczny turniej wsi na boisku w Magnuszewicach fot. Elżbieta Rzepczyk/Archiwum

Samorząd Kotlina stara się o środki z programu „Sportowa Polska”.

 

 

R E K L A M Awspieram jarocinskie SRT1

Czytaj również: Ogień zabrał im dom. Ruszyła zbiórka dla pogorzelców

 

Władze gminy złożyły wniosek do ministerstwa na przebudowę gminnego boiska w Magnuszewicach wraz z rozbudową zaplecza o świetlicę. Kosztorys inwestorski opiewa na kwotę 1.246.850 zł.

 

Dofinansowanie może wynieść maksymalnie 300 tys. zł

 

Gmina już aplikowała o pieniądze na wspomnianą inwestycję. Wniosek był zweryfikowany poprawnie, ale zabrakło środków. Tymczasem klub piłkarski Błękitni Sparta Kotlin założył zbiórkę na renowację boiska sportowego w Magnuszewicach. Piłkarze chcą zebrać 10 tys. zł. Do tej udało się zgromadzić ponad 1000 zł.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jarocinska kiedys a teraz
miesiąc temu 1
w tej jarocińskiej już nic nie piszecie o sprawach ludzi, o tym jak im się żyje na tej zapomnianej przez świat prowincji , nic o zakładach pracy co w nich słychać, co się w nich dzieje, tylko ciągle o tym że ktoś z władz na coś ile pieniędzy skąd tam wziął, jakby to były pieniądze z kosmosu a nie kasa podatników.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A