ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Były wicestarosta z zarzutem oszustwa. Akt oskarżenia trafił do sądu

› Aktualności ponad rok temu    20.07.2019
Anna Konieczna
komentarzy 81 ocen 4 / 0%
A A A

Prokuratura postawiła zarzut oszustwa oraz składania fałszywych zeznań byłemu wicestaroście jarocińskiemu a obecnie radnemu powiatowemu Mirosławowi D. Do sądu trafił także akty oskarżenia wobec rzecznika prasowego starostwa i jednego z urzędników.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Sprawa najpierw trafiła do Prokuratury Rejonowej w Jarocinie. Ta jednak wyłączyła się z postępowania i zostało ono przekazane do prokuratury w Ostrzeszowie.

 

 

Praca śledczych zakończyła się postawieniem zarzutów i sformułowaniem dwóch aktów oskarżenia, które trafiły do Sadu Rejonowego w Ostrzeszowie.

 

 

Jeden został skierowany przeciwko Mirosławowi D. Byłemu wicestaroście jarocińskiemu, członkowi zarządu powiatu [o zmianach w składzie zarządu powiatu - czytaj TUTAJ], a obecnie radnemu powiatowemu Prawa i Sprawiedliwości prokuratura zarzuca oszustwo na szkodę Starostwa Powiatowego w Jarocinie.

 

 

Miałoby ono polegać na niesłusznym uzyskaniu czyli wyłudzeniu zwrotu kosztów podróży oraz składaniu fałszywych zeznań a także nakłanianiu do tego świadków.

 

 

Drugi akt oskarżenia został wystosowany przeciwko dwóm urzędnikom Starostwa Powiatowego w Jarocinie - Jackowi Sz., który zajmuje się kontaktami z mediami [więcej czytaj TUTAJ] oraz Witoldowi B.

 

 

Im także prokuratura postawiła zarzut składania fałszywych zeznań w toku śledztwa. Sprawa dotyczy tej samej podróży służbowej, która jest przedmiotem aktu oskarżenia przeciwko Mirosławowi D.

 

 

Zwróciliśmy się do byłego wicestarosty, aby odniósł się do sprawy. W odpowiedzi usłyszeliśmy jednak: - Żadnych komentarzy.

 

 

Z kolei szef jarocińskich struktur PiS-u Janusz Krawiec, który jest dyrektorem jednostki powiatowej - Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie, tak skwitował całe zdarzenie.

 

 

- Jest coś takiego, jak domniemanie niewinności. Wyrok jeszcze nie zapadł. Jeśli takowy będzie, odniesiemy się do niego.

 

 

Zapytany, jakie standardy obowiązują w PiS-ie [były kandydat na burmistrza skreślony z listy jarocińskiego PiS-u - szczegóły TUTAJ], jeśli chodzi o uczciwość członków partii, Krawiec odpowiedział:

 

 

- Chodzi o ciężar problemu - jeżeli to w ogóle zakończy się skazaniem. Nie można jednakowo traktować kogoś, kto ukradł przysłowiowy batonik ze sklepu, a inaczej kogoś, kto jechał i zabił człowieka. To jest właśnie ten ciężar - stwierdza szef jarocińskiego PiS-u.

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

+ 0 głosów: 4 (0%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (81)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ "nie kradnij"
ponad rok temu ocena: 100%  81
Jestem zaskoczony wypowiedzią szefa PISu w Jarocinie Krawca, szok i niedowierzanie. Przyzwolenie na kradzież batoników ze sklepu? Powinni takiego człowieka usunąć natychmiast z PIS bo szkodzi całemu ugrupowaniu. Zaczyna się od kradzieży batonika . . Mimo moich prawicowych przekonań nie będę już głosował na nikogo z tego środowiska, skoro jest przyzwolenie na jakąkolwiek kradzież.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kasia
ponad rok temu ocena: 100%  80
Ło matko jaki lament - wicestarosta przekręcił stówę- Kuchciński wozi dupę samolotem co tydzień z całą rodziną i jest gut. Przecież w PIS takie standardy obowiązują to czego drzecie japy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ matko!!!
ponad rok temu ocena: 47%  79
taaak, tu wszyscy krytykuja powiat! ale na koncert poleca i beda sie wdzieczyc do starosciny , ludzie skonczcie z ta hipokryzja !!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hej o matko!!!
ponad rok temu ocena: 59%  78
matko!!!! coś ci dolega!!? co ma koncert do oskarzenia b. wicestarosty i dwóch pracowników min. o oszustwo? ty na pewno nie jesteś zdrowa na umyśle
~ Jarocin miasto upadłe
ponad rok temu ocena: 63%  77
niech Gazeta lepiej nie publikuje takich spraw bo to bez sensu, ludzie w Jarocinie nieczego nie rozumieją, popierają i wybierają oszustów ,może lepiej promować tych, którzy maja wyroki kryminaalne, zarzuty prokuratorskie albo czekaja na wyroki, a także tych którzy biją żony , może w tedy ludzie bedą mieli się z kim identyfikować bo jak tutaj stać po stronie uczciwości i przyzwoitości a do tego postepować zgodnie z prawem?? to chyba wstyd co? ocywiście ironizuje ale czasem takie można odnieść wrazenie po zachowaniach i wypowiedziach wielu osó także na stanowiskach publicznych, i to jest żenujace,
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do "to fiksacja..."
ponad rok temu ocena: 65%  76
Nie na prawdę tylko NAPRAWDĘ Nie powierzył bym tylko POWIERZYŁBYM Żenujące.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jula
ponad rok temu ocena: 59%  75
Paulina jakich pomyj, umiesz czytać? przecież tutaj nikt nic ponad to co zostało stwierdzone i publicznie w mediach oficjalnie napisane nikt nie tworzy? co ty chrzanisz, że starościna podejmie decyzję po wyroku, to taka bajka. Jezeli ktoś tutaj pisze, ze były wicestarosta, czlonek zarządu powiatu radny powiatu Mirosław D. został ma zarzuty bo został oskarżony za oszustwo, skladanie fałszywych zeznań i nakłanianie podległych pracowników do składania fałszywych zeznań to nie jest wylewaniem pomyj tylko stwierdzenie stanu rzeczy! coś ci się Paulino myli, chcesz powiedzieć że prokurator i Sąd wylali na nich pomyje? a starościna Czechakowa czeka zeby sprawdzić czy słusznie? To jakaś schizofrenia w tym mieście, ty też Paulina oszukujesz w pracy, popełniasz pr\zestępstwa i jak ktoś ci to wytknie i zawiadomi prokuratora to jesteś obrazona? uważasz ze ty jesteś ta dobra a ten co zgłosił przestepstwo to jest zły?? To jakaś schizofrenia w tym mieście, sasiedzi w powiatach nie mogą się nadziwić
~ Paulina
ponad rok temu ocena: 45%  74
Będzie prawomocny wyrok, wtedy pani starościna zareaguje zgodnie z prawem.Po co ten hejt, obrażanie, puszenie się? Każdy ma prawo wypowiadać się, ale nie można wylewać pomyj na drugiego człowieka. Jarocin to miasto w większości porządnych ludzi a nie chamów.
~ odpowiadam Do "to fiksacja...
ponad rok temu ocena: 45%  73
a jak twój debilizm się ma do sprawy i oskarzenia Mirosława D. o oszustwo jako wicestarosta i tych dwóch oskarzonych urzedników? spieprzyłeś z Tworek czy z Kościana? Przyjęcli cię do PIS-u????
~ mnostwo ludzi dostaje pieniądze za nic
ponad rok temu ocena: 97%  72
Na przykładzie Jarocina widać ze powiaty powinny byc zlikwidowane. Nic sie nie dzieje. Wieje nuda. Staroscina sie fotografuje a urzednicy robią co chca. Balagan i lenistwo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jkiy
ponad rok temu ocena: 100%  71
Ci ludzie dostają pieniądze za to że przyjdą do urzędu wypiją kawę lub dwie i idą do domu.
~ ~ do Marka i podobnych,czy wy też jesteście gotowi popełnić przestepstwo oszukać, fałszywie zeznać i powiedzieć nic się nie stało? tak ma wygladać życie ludzi na stanowskach publicznych?
ponad rok temu ocena: 46%  70
Marek o czym ty człowieku mowisz?????????????? a ty masz jaka propozycje budowania dobrego klimatu co? poprzez oszustwa, naginanie i łamanie prawa? wykorzystywanie swojej pozycji w samorzadzie do niszczenia ludzi, do składania fałszywych zeznań, dobry limat twoim zdaniem ma być oparty na krzywdzie innych zwalnianiu bez podstawnie, kłamaniu i wymyślaniu oszustw aby oklamać sad i uniknąć kary? tacy ludzie powinni zniknąć z samorządu raz na zawsze!!! wartość czy skala prestępstwa nie ma tu nic do rzeczy! jak w ogóle takmożna to pojmować? to jakaś jarocińska toksyczna moralność, w normalnym środowisku nie wspomne o samorzadach zachodnich tacy ludzie byli by napietnowani bo wyzej postawili swoje prywatne sprawy niż sprawy państwowe, urzędowe, to jest przestępstwo karne! tu nawet nie chodzi o tą zasraną delegacje tylko o przestępcze działanie urzędnika!! czy takie rzeczy trzeba jeszcze tutaj tłumaczyć? walnijcie się ludzie w łeb, to wy też tak byście postapili jak Mirosław D. i tych dwóch?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ to fiksacja myślenia, tylko czym spowodowana?
ponad rok temu ocena: 44%  69
do Marka, jesteś człowieku nie reformowalny i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem a poza tym na prawdę nie rozumiesz co się stało, ŻAL MI CIEBIE, to załosne co wypisujesz, tylko daleko od takich ludzi, nie powierzył bym ci nawet myszy
~ Marek
ponad rok temu ocena: 65%  68
Tak bym nigdy nie postąpił niezależnie od miejsca pracy. Ale przecież wyrok jeszcze nie zapadł, wina nie została prawomocnie przypisana. Jestem przeciwnikiem populistycznych wyroków i takiego warczenia na innych.Bo to nie stwarza dobrego klimatu. Myślisz że ten klimat stworzy pisanie by ludzie walnęli się w łeb? A swoją drogą to być może popełniają przestępstwo wszyscy ci, którzy skazują innych bez wyroku.
~ samorządowcy z jarocińskiego urzędu
ponad rok temu ocena: 96%  67
jak ci ludzie upadli!!!!! wstyd i jeszcze raz wstyd, cały urząd się śmieje z tych pracowników, jak oni mogą jeszcze tam chodzić do pracy? jak ci ludzie upadli
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prawnik
ponad rok temu ocena: 21%  66
art. 42 pkt 3 Konstytucji RP "Każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu".
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ??????
ponad rok temu ocena: 40%  65
do "~ jak tak można?" - ty o adamie z dawnych lat , jak tak możesz ?
~ jak tak można?
ponad rok temu ocena: 93%  64
panie prawniku to tylko formalność, jest też kwestia honoru i wstydu tych osób oskarzonych. Czekająna wyrok sądu wiedzą ze popełniliprzestępstwo, ze zostana skazani ale chodzą do pracy, rano pobieraja klucze do pomieszczeń urzzędu, wykonują jakieś obowiazki, chodzą po korytarzach patrzą ludziom w oczy i mówią że są niewinni. Ileż w tych ludziach jest wyrachowania, bezwstydności, braku przyzwoitości i buty?! Jak tak można????
~ my
ponad rok temu ocena: 91%  63
to obrzydliwa sprawa inieulega wątpliwości bez precedensu dlatego raport o tym cosię wydarzyłow jarocińskim starostwie jest w drodze na pewno dotrze,a także do Kolegium Samorzadowego w sprawie dalszego funkcjonowania urzedników z zarzutami kryminalnymi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ my
ponad rok temu ocena: 95%  62
oczywiście raport adresowany jest do prezesa Rady Ministrów i wszystkich szefów klubów poselskich
~ Piotr
ponad rok temu ocena: 25%  61
Opaleni ludzie robią wszystko by zniszczyć nasz PIS
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hej!
ponad rok temu ocena: 75%  60
piotr zapomniałeś o wizycie u psychiatry? weź tabletkii spadź
~ towaoznwaca jarocińskiego pis
ponad rok temu ocena: 84%  59
KRAWIEC A TY ILE DOSTAW TIRÓW BATONIKÓW DO DPS MASZ NA SUMIENIU ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marek
ponad rok temu ocena: 58%  58
Jako szef oświaty zrobił bardzo wiele dobrego. Tu akurat pewnie zawinił łaszcząc się na parę zł.Ale rację ma pan Krawiec- to jest pryszcz.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do Marka i podobnych,czy wy też jesteście gotowi popełnić przestepstwo oszukać, fałszywie zeznać i powiedzieć nic się nie stało? tak ma wygladać życie ludzi na stanowskach publicznych?
ponad rok temu ocena: 31%  57
Marek o czym ty człowieku mowisz?????????????? a ty masz jaka propozycje budowania dobrego klimatu co? poprzez oszustwa, naginanie i łamanie prawa? wykorzystywanie swojej pozycji w samorzadzie do niszczenia ludzi, do składania fałszywych zeznań, dobry limat twoim zdaniem ma być oparty na krzywdzie innych zwalnianiu bez podstawnie, kłamaniu i wymyślaniu oszustw aby oklamać sad i uniknąć kary? tacy ludzie powinni zniknąć z samorządu raz na zawsze!!! wartość czy skala prestępstwa nie ma tu nic do rzeczy! jak w ogóle takmożna to pojmować? to jakaś jarocińska toksyczna moralność, w normalnym środowisku nie wspomne o samorzadach zachodnich tacy ludzie byli by napietnowani bo wyzej postawili swoje prywatne sprawy niż sprawy państwowe, urzędowe, to jest przestępstwo karne! tu nawet nie chodzi o tą zasraną delegacje tylko o przestępcze działanie urzędnika!! czy takie rzeczy trzeba jeszcze tutaj tłumaczyć? walnijcie się ludzie w łeb, to wy też tak byście postapili jak Mirosław D. i tych dwóch?
~ Marek
ponad rok temu ocena: 83%  56
Olu, nie chcę źle mówić o nikim komu wina nie została udowodniona.zwłaszcza, że ciężar ewentualnego przewinienia jest niewielki.Nie ja jestem od pobłażania czy też wydawania wyroków. Zajadłością nie zbuduje się dobrego klimatu Ona też jest nie do przyjęcia w zawodzie.
~ Ola
ponad rok temu ocena: 32%  55
Marek, jesteś nauczycielem i tak piszesz, ale bądźbardziej ostrozny z pobłazaniem, nie chceszźlemówić o starym znajomym?now idzisz, już ładujes się wukłady i stajesz po stronie osoby która dopuściła sie rzeczy haniebnej a nie po stronie uczciwości. Skorodla ciebie oszustwo urzednika to pryszcz, to ty nie zaden nauczyciel tylko parszywy pryszcz!!
~ Jagódka
ponad rok temu ocena: 90%  54
Pani Lidio Czechak członkini PISu i starościno, dlaczego tak pani postapiła ? na pewno tak powinno wygladać kierowanie urzedem? dlaczego pani nie podjęła zadnych słuzbowych decyzji personalnych tak wobec Mirosława D. jak i wobec pozostałych Jacka Sz, iWitoldaB? czego sie pani boi? czy ktoś panią szantazuje? co pani ysli, jak na pani zachowanie patrza inni pracownicy starostwa, gdzie moralność? tak pani buduje zaufanie mieszkańców, wyborców do urzedu? nie ma pani wyrzutów sumienia? nikogo pani nie skrzywdziła? to jest moralność PIS-Uuuuuu!? Twuu!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jagódka
ponad rok temu ocena: 87%  53
panie Krawiec to niechodzi o cięzar zarzutów !!!!! albo pan nie rozumie co oznacza sprawiedliwość (niech pan wystapi z PISu), albo po prostu udaje pan głu ......a!!!! Ludzie jak przeczytali pańska wypowiedź łapali sie za głowę, co ten Krawiec chrzani, o czym on opowiada? prawa się nie interpretuje tylko stosuje, prawa iprzestepstwa sie nie relatywizuje, a dokładnie bo pewnie pan nie rozumie tutaj nie ma zastoowania relatywizm moralny tylko kodeks karny, niejaki Mirosław M, był wieloletnim urzędnikiem państwowym, członkiem zarządu powiatu, wicestarostą i radnym. taka osoba nie może dopuszczać się przestępstw, szczególnie kryminalnych!! nie może wykorzystując swoja pozycje słuzbową i polityczną nakłaniać swoich podwładnych do składania fałszywych zeznań, nie może niszczyć ludzi!!!! a jego szefowa Starościna Czechakowa wiedząc o tej sytuacji pownna dawno zwolnić go z pracy a nie trzymać w kierownictwe powiatu bo to jej kolega partyjny! co to mabyć? to jest moralność PIS-Uuuuuu!?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Stopki
ponad rok temu ocena: 88%  52
Jacek S. Kolekcjoner zarzutow i nadal na stanowisku. Jeden w tą czy w tą nie robi wrazenia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Staszek
ponad rok temu ocena: 91%  51
A Jarek wie o TYM ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wiktor
ponad rok temu ocena: 80%  50
Czy czasami z niego nie jest taki PiS-owiec jak z Boleka solidarnościowiec?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dla Mirosława D i pisdzielców hymn
ponad rok temu ocena: 79%  49
Świat okrągły jest To co wysyłam uderzy mnie mocno uderzy mnie mocno trzeba cierpliwym być Bum, bum., bumerang Wraca bumerang Więc pamiętaj, że znajdzie cię Bum, bum., bumerang Bumerang Liczy się każdy gest I każda mina Niech unosi nas endorfina Bum, bum, bumerang bumerang Zastanów się nim rzucisz Czym chciałeś zranić zaboli ciebie Szybko wracają rzucone kamienie Los czasem szorstki jest Lecz sprawiedliwy I nigdy się nie myli Los
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ trzymaj mu palec
ponad rok temu ocena: 40%  48
Discopolowy kelnerku śpiewaj to opalonemu. Tylko załóż pampersa, bo w ekstazie możesz się posrać.
~ Jarociński fruwajacy pisułar
ponad rok temu ocena: 93%  47
CYTUJĘ PREZESA i Brudzia ludzie najgorszego sortu. cała Polska z was sie smieje komunisci i złodzieje, zawsze tam staliscie gdzie było zomo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kreatwny KKrawiec
ponad rok temu ocena: 91%  46
ZARAZ ZARAZ KRAWIEC TO ROGACKI HOFMANN KAMIŃSKI WYLECIELI Z PIS ZA SAMĄ DELEGACJĘ I TO BEZ ZARZUTÓW A TEN MIROSŁAW D I JACEK SZ ZOSTAJĄ W PISIE MIMIO ZARZUTÓW ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czarny koń wyborów 6,66 %
ponad rok temu ocena: 86%  45
co ty na to patrioto ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ malinaaaaa
ponad rok temu ocena: 79%  44
to ja mąciciel malina -Witaszyce też za tym stałem i sie cieszyłem i cieszę. Nie na darmo szczerbol musiał na was moją posade wymusic - odkułem się
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zaciekawiony
ponad rok temu ocena: 82%  43
Czy przez to aby bronić go /za free z publicznej czyli naszej kasy / radę nadzorczą w szpitalu / zamiast Krawca głodnego wielu rad nadzorczyc / i obsługę jednostki / stek podległych Dworzec, DPS u Krawca otrzymała prawniczka z Kalisza ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pytanie do Liduni
ponad rok temu ocena: 90%  42
Jak on sie znalazł na liście powaitowej pis jarocin z Czechakową przecież juz było o tym wiadomo ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lidunia
ponad rok temu ocena: 94%  41
ja zajmuję się uśmiechaniem :)
~ To jest jakis cyrk
ponad rok temu ocena: 91%  40
Po tym artykule nareście po wielu latach zrozumiałam, na czym polega ta działalnosc pis Jarocin.Stale gazetra tąbiła działacze pis to działęcze pis tamto, nie konkretyzujac na czym ich działalnosc polega bo ani w miescie ani w powiecie pozytynej ich dizałanosci nie widac !!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarocińczyk
ponad rok temu ocena: 91%  39
Standardy etyczne PiS. Wyższe obowiązują nawet na Białorusi. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji np. w Niemczech czy Austrii, czy nawet krajach takich jak Rumunia czy Chorwacja. Cóż chyba zjem batonika
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jolka
ponad rok temu ocena: 91%  38
A czy Teodór nie powinien beknąć - bo ktoś podpisał delegacje
~ prawda
ponad rok temu ocena: 86%  37
konsekwcje decyzji poniesiemy my zwykli ludzíe i podatnicy niech placa odszkodowania z własnej kieszeni ci ktorzy nieslusznie zwolnili i niech przeprosza pokrzywdzonych
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jola
ponad rok temu ocena: 100%  36
Niech drzyzga płaci i przeprasza - zobaczcie ja k postępował w przeszłości - zdradzał , koniunkturalista a na koniec wyru...… starostwo i wziął horrendalne odprawy w sytuacji gdy powiat nie ma złotówki a tu przy zmowie z starościną znów pokazał swoje ,, prawe'' oblicze. to są standardy w jarocińskim pis-uarze
~ pytanie do starosty pis
ponad rok temu ocena: 96%  35
Co on jeszcze tam robi w starostwie kilka dni w tygodniu wraz z paczkonoszem siedząć ? dzieli kolejne łupy ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ J-23
ponad rok temu ocena: 100%  34
Jak to Co? - jak starościna tylko jeździ, focie strzela - ktoś musi pilnować pustej kasy - żenada.....
~ STAROSCINA Z PIS WYPŁACIŁA MU A KACHĄ
ponad rok temu ocena: 88%  33
WIEDZĄC ZE MA ZARZUTY PRZED AKTEM OSKARŻENIA SAM ZREZYGNOWAŁ NA RZECZ PACZKONOSZA I WZIĄŁ KROCIE ODPRAWY KTÓRE TERAZ PO ZARZUTACH MU NIE PRZYSŁUGIWAŁY
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Samuel
ponad rok temu ocena: 100%  32
A taki był Mira$ hardy gdy stawiał zarzuty stowarzyszeniom !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Samuel
ponad rok temu ocena: 97%  31
A taki był Mira$ hardy gdy stawiał zarzuty stowarzyszeniom !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zatroskany
ponad rok temu ocena: 91%  30
Czy Miro pójdzie do więzienia ? Na jak długo ? Powinien powoli przetapiać smalec z cebulką oraz gromadzić zapas pasty do zębów .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ukryte składki - kilka tysączków
ponad rok temu ocena: 90%  29
Pojedzie delegacja z jarocińskiego pisiu- zostało trochę z tych ukrytych składek spłaconych przez mira i go dożywimy....
~ Faza +
ponad rok temu ocena: 86%  28
Sygnalista - to ja Malina z Witaszyc- muszę bronić bo to moi chlebodawcy ……..
~ Antyplatfus
ponad rok temu ocena: 59%  27
I co platfuski na to? Prokuratura Ziobry postawiła zarzuty działaczowi PISu. I cała wasza teoria upolitycznienia prokuratury legła w gruzach. Co wy teraz biedactwa zrobicie? Zabraknie wam haseł na wybory.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SOS- czekam na pomoc szczerbola
ponad rok temu ocena: 90%  26
Szaforz szczerbol- twój góru który - miał cię pod opieką w dzień i w nocy byś nie fiksował- bo byłeś i jesteś nieobliczalny- teraz potrzebuje twojej pomocy- uruchom swoje kontakty w swojej Akcji K.....-
~ Michu
ponad rok temu ocena: 100%  25
Czy Ty myślisz że ktoś się na górze przejmuje takim pionkiem jak Miru$??? To jest nawet in plus dla nich bo pokażą patrzcie naszych też mamy pod kontrolą
~ BEZA
ponad rok temu ocena: 95%  24
Nareszcie odpadli cała trujce. Szukali złodziei a sami wpadli. Będziemy śledzić ich dalszy los z ogromnym zainteresowaniem. Pan Szczepaniak i Pan Brenienek to pracownicy od kontroli jednostek no i co? WSTYD PANOWIE
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Samuel
ponad rok temu ocena: 100%  23
Jaki tam wstyd. te wiernopoddańcze tłumoki nie znają tego pojęcia.
~ Towarek
ponad rok temu ocena: 100%  22
WSTYD PANOWIE : W. Brenienek i J. Szczepaniak , WSTYD PANOWIE ,WSTYD PANOWIE ,WSTYD PANOWIE - brak wiedzy i głupota zgubiła Was i doprowadziła do prokuratury i sądu . Panowie czy możecie spokojnie chodzić po Starostwie ? Chyba już nie. Wszyscy sie teraz z was śmieją. Nie trzeba było słuchać p. M. Drzazgi. Wyprowadził Was w pole.
~ Pytanie
ponad rok temu ocena: 100%  21
Oczywistość zarzutów czyli Pani Lidia Czechak powinna ich zwolnić z art 52 czyli dyscyplinarka?
~ Dno
ponad rok temu ocena: 92%  20
Krawiec złodziej to złodziej. Oszust to oszust. I nie ma znaczenia czy kradniesz batonik w sklepie czy 1. 000.000 złotych. Ma to znaczenie tylko wtedy kiedy keadniesz batonik, bo jesteś głodny a jesteś bezrobotny i bezdomny. To wtedy jest to jakaś okoliczność łagodząca. A przez takich co składają fałszywe zeznania to niektórzy 15 lat niewinnie w więzieniu siedzieli. Więc sądy takich powinni karać karą bezwzględnego więzienia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miruś - damy Ci 5 milionowe projekty- musisz je upłunić- odpowiednio
ponad rok temu ocena: 89%  19
Starosta Lodzia da nagrodę- bo miruś robił za wszystkich.. na swoje konto
~ Daleko od noszy
ponad rok temu ocena: 92%  18
Krawiec zapomniał że kradzież batonika przez bezdomnego co oszustwo popełnione przez funkcjonariusza publicznego nawet jeśli chodziłoby o przysłowiową stówę. To tak z punktu widzenia prawnego. A z punktu widzenia etycznego i moralnego oszust i kłamca to oszust i kłamca niezależnie kogo i w jakiej sprawie oszukuje i kłamie. Ale po co ja się produkuje. Pan Krawiec i tak pewnie tego nie zrozumie.
~ CHCIELI SKRZYWDZIĆ NIEWINNEGO CZŁOWIEKA? MAM NADZIEJĘ ŻE PONIOSĄ TEGO KONSEKWENCJE
ponad rok temu ocena: 83%  17
Dla polskich sądów świadek to świętość. Więc jak ktoś składając fałszywe zeznania i co gorsze nakłania innych do składania fałszywych zeznań chce oszukać sąd powinien być karany surową karą. Pamiętacie przypadek Pana Komedy który przez kłamiących świadków siedział 15 lat więzieniu?
~ Mam nadzieję że prawo i sprawiedliwość dopadnie oszusta i krzywoprzysięgającego
ponad rok temu ocena: 84%  16
I to jeszcze z najniższych pobudek. Zwolnili niezgodnie z prawem Pana Masłowskiego, mieli zapewne tego świadomość i żeby opóźnić postępowanie sądowe w sądzie pracy pewnie knuli jak tu nie pojechać na rozprawę. A potem pewnie mataczyli jak zeznawać. Skrzywdzili Masłowskiego i na szczęście mam nadzieję że poniosą za to karę.
~ Latiko
ponad rok temu ocena: 93%  15
Jaja jak berety
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Michu
ponad rok temu ocena: 88%  14
Miru$ Rawicz czeka A jakieś zawieszenie w prawach członka pisu do czasu wyjaśnienia sprawy będzie czy nie za bardzo?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Standardy w naszym grajdołku
ponad rok temu ocena: 80%  13
Przecież w jarocińskim pisie - standardy takie jacy członkowie a więc ?
~ Lach Sądecki
ponad rok temu ocena: 82%  12
Z wypowiedzi Krawca szefa PiS wynika że żadnych konsekwencji nie poniesie. Wstydź się panie Krawiec. Pańska wypowiedź wskazuje że nie powinien być Pan w pisie. Nie ma Pan pojęcia o standardach które obowiązują w PiS. Swoją wypowiedzią szkodzi Pan pisowi i to jeszcze na trzy miesiące przed wyborami. Układzik towarzyski jest dla Pana ważniejszy niż zasady etyczne i moralne.
~ Xd
ponad rok temu ocena: 96%  11
Wstyd.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pisuar
ponad rok temu ocena: 88%  10
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Widzisz miruś karma wraca za te twoje donoszenie. Piekniusio
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nic z tego nie będzie a będę członkiem honorowym
ponad rok temu ocena: 67%  9
Nasi wybronią- i po kościach
~ Beata Szydlo
ponad rok temu ocena: 67%  8
Pisuarom nic nie zaszkodzi mają za sobą pincet plus.