ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Były dyrektor ma wrócić do pracy z dużym odszkodowaniem [SONDA]

› Aktualności ponad rok temu    2.04.2019
Anna Konieczna
komentarzy 77 ocen 0 / 0%
A A A
Czy Przemysław Masłowski wróci na stanowisko szefa PCPR-u?Czy Przemysław Masłowski wróci na stanowisko szefa PCPR-u? fot. A. Konieczna

Po wygranej w Sądzie Pracy byłego sekretarza powiatu Ireneusza Lamprechta kolejnemu, dyscyplinarnie zwolnionemu z pracy powiatowemu urzędnikowi, sąd przyznał rację, nakazał przywrócenie go do pracy oraz spore odszkodowanie.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Na końcu lutego przed sądem zapadł wyrok w sprawie, która powiatowi wytoczył były sekretarz powiatu Ireneusz Lamprecht. Został on dyscyplinarnie zwolniony z pracy przez starostę Teodora Grobelnego, który w 2017 roku objął władzę po odwołaniu Bartosza Walczaka.

 

 

Lamprecht, który jest radnym gminy Jarocin, oddał sprawę do Sądu Pracy. Domagał się przywrócenia na zajmowane wcześniej stanowisko i odszkodowania rzędu 190 tysięcy złotych.

 

 

W międzyczasie starosta Grobelny powierzył funkcję sekretarza powiatu Janowi Bartczakowi [o nowym sekretarzu i poważnym problemie z jego oswiadczeniem lustracyjnym - czytaj TUTAJ].

 

 

Pod koniec ubiegłego roku skład sędziowski pierwszej instancji orzekł, że Ireneusz Lamprecht został zwolniony niesłusznie i nakazał przywrócenie go do pracy na stanowisku sekretarza powiatu.

 

[o odwołaniu prezesa jarocińskiego szpitala i powołaniu jego następcy - czytaj TUTAJ]

 

Starostwo złożyło jednak apelację od tego rozstrzygnięcia. Miesiąc temu - 28 lutego odbyła się rozprawa kończąca proces. Sąd odrzucił apelację powiatu. Tym samym Lamprecht miał prawo wrócić na stanowisko i przyznał mu odszkodowanie w wysokości blisko 200 tysięcy złotych.

 

 

Zgodnie z tym postanowieniem były sekretarz zgłosił się do pracy w starostwie. Jednak w związku z tym, że jego stanowisko było już zajęte, powierzono mu obowiązki szefa wydziału administracyjnego [więcej TUTAJ].

 

 

To nie jedyna sprawa, którą rozstrzygał Sąd Pracy, a która została wytoczona przez byłego powiatowego urzędnika. Kolejną wniósł Przemysław Masłowski, dyscyplinarnie zwolniony - też w 2017 roku - ze stanowiska dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie.

 

 

Podobnie, jak Lamprecht - Masłowski też jest radnym gminy Jarocin i przed sądem domagał się przywrócenia do pracy na zajmowanym wcześniej stanowisku oraz odszkodowania.

 

 

Sąd na rozprawie w pierwszej instancji przyznał mu rację, Zgodnie z postanowieniem nie dość, że ma wrócić na stanowisko szefa PCPR-u, to jednostka ma mu wypłacić blisko 150 tysięcy złotych zaległych wynagrodzeń. Wyrok nie jest prawomocny. Obie strony mogą się od niego odwołać.

 

 

I tu znowy - podobnie, jak w przypadku Lamprechta - funkcja dyrektora PCPR-u jest już zajeta. Od dwóch lat pełni ją działacz jarocińskich struktur PiS-u - Patryk Kulka.

 

 

[zaskakujące informacje na temat tegorocznego Jarocin Festiwalu - szczegóły TUTAJ]

 

Przemysław Masłowski nie chce komentować postanowienia sądu.

 

- Na razie nie ma co komentować, wyrok jest nieprawomocny - stwierdza.

 

 

 


Czy PCPR odwoła się od niekorzystnego wyroku, nie wiadomo. Czekamy na komentarz w tej sprawie.

 

 

Z problemem nagromadzonych przez poprzedniego starostę Teodora Grobelnego spraw pracowniczych oraz wykonywaniem postanowień Sądu Pracy, musi się teraz mierzyć nowa starościna Lidia Czechak (PiS).

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

Wyrok Sądu Pracy

Czy Twoim zdaniem odszkodowania zasądzone za niesłuszne zwolnienie z pracy powinni płacić z własnej kieszeni ci, którzy o takim zwolnieniu zdecydowali?

ankieta dodana 01.04.2019, ilość wszystkich głosów: 238
Tak
92%
Nie
7%
Nie mam zdania
1%

Powiązane

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (70)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Samuel
ponad rok temu ocena: 100%  70
Teodór z drzazgowym niech bulą !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prokurator Okręgowy pozdrawia
ponad rok temu ocena: 73%  69
Myszki to fajne stworzonka. Znowu doniosły, że Chłoptaś hejterek po wizycie swego teścia na Bohaterów Jarocina cały tydzień musiał za karę spać w altance na ogrodzie.........w kontakcie, narka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wit
ponad rok temu ocena: 92%  68
Nie będę się podpisywał z Imienia i Nazwiska ale Powiat nie stosuje się do wyroku Sądu w mojej sprawie więc czeka kolejna rozprawa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ halo halo rozmowa kontrolowana rozmowa kontrolowana
ponad rok temu ocena: 74%  67
szymczok heniu malina pamietasz waniejący wanir ohp pleszew ? przetarg 200 000 i 30 000 od kaczmarka ze śremu dla ciebie ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ignoranci
ponad rok temu ocena: 91%  66
Koalicjanci z PO PSL PiS dwoma decyzjami narazili powiat na 350.000 kosztów poprzez podjęcie decyzji przez Starostę Teodora Grobelnego z PSL o zwolnieniu dwóch osób niezgodnie z prawem. A jakie pobudki? Zatrudnić swoich działaczy jednego z PSL, drugiego z PIS.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prokurator Okręgowy pozdrawia
ponad rok temu ocena: 56%  65
Wiele postaci stalkingu Stalking może przybrać wiele postaci. W dzisiejszych czasach najpopularniejsze jest nękanie za pomocą internetu. Wymienić tutaj można zbyt częste i natrętne komunikowanie się z pokrzywdzonym wbrew jego woli, oraz składanie niepożądanych propozycji. Forma komunikacji nie ma znaczenia; może to być zarówno portal społecznościowy, jak i sms. Kiedyś, gdy nie było internetu, oraz tak łatwego nawiązywania kontaktów z wieloma ludźmi, spotkać można było nękania bardziej fizyczne. Oprawcy nachodzili swoje ofiary, odwiedzali je w domu, w pracy. Śledzili ich rodziny i przyjaciół. Co ciekawe, stalkingiem może by nazwane także otrzymywanie prezentów, gdy jest ono uporczywe i wbrew Twojej woli. Anonimowość w sieci a stalking Poznajecie na pewno tą historię. Była sobie ładna dziewczyna, która miała konto na facebooku. Upubliczniła swój numer telefonu i mail. Publikowała również zdjęcia z miejsc, gdzie przebywa. Wszędzie się oznaczała. Poznała w pracy pewnego mężczyznę, które
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fałsz i obłuda. Faryzeusz i bigot.
ponad rok temu ocena: 57%  64
Zachciało się publicznych pieniążków, to trzeba się pogodzić z publicznym osądem. Jak się jest delikatną dziewczynką to nie zajmuje się stanowiska kolegi niezgodnie z prawem zwolnionego.
~ Biskup Krasicki Bajkopisarz
ponad rok temu ocena: 58%  63
Pewien Stalker z Żerkowa z żoną z Allegro, jeden lowca Pedofilów pomagający żonie okradać własną firmę, pokłądający się z własną pracownicą, włąściciel Karty Dużej Rodziny......i smoki latały. Koniec i bomba a kto czytał, ten......jak u Gombrowicza,
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ może w końcu Starostowa zrozumie
ponad rok temu ocena: 96%  62
~ JAXCW Komentarz nr 8. dzisiaj 10:14 ocena: 100% 8Pani Starosto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzeba w tym Starostwie zrobić porządek z tymi pracownikami . Nic się nie posuwamy do przodu tylko idziemy w złym kierunku . Czy pani nie widzi co się dzieje, Co ten Bartczak jeszcze tam robi i ten rzecznik Jacuś ??? A co z MIrkiem kiedy wy...... głos oddany 26 0
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zus pozdrawia
ponad rok temu ocena: 73%  61
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia oraz sukcesów w poszukiwaniu pracy wszystkim na dlugotrwalym L4 .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Będzie taniej
ponad rok temu ocena: 78%  60
Przemo przed zwolnieniem O zrób go referentem za 2000 + wysługa Potem art 52
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tak bedzie
ponad rok temu ocena: 75%  59
i piętrowe biurko na 7 mu wstaw
~ Kandydat
ponad rok temu ocena: 50%  58
Pozdrowienia dla zalosnych hejterow. Widać że macie ubogie życie. Zero ambicji i zero osiągnięć. Ten portal ratuje i wypełnia wam wasze żałosne życie. Szczyt waszych osiągnięć to napisać durny komentarz lub kłamliwe skargi . Życzę szybkiego powrotu do zdrowia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ OOO
ponad rok temu ocena: 66%  57
WASZE OSIAGNIECIA PARTYJNY STOŁEK ZA KAPOWANIE
~ piorun kulisty
ponad rok temu ocena: 56%  56
Dziś O godzinie O:OO w dworzec strzelił piorun kulisty :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Borek W
ponad rok temu ocena: 100%  55
a kiedy następne -kotlin , z niepodległości krusyi zusy i armiry- kto tyle piorunów znajdzie tych z dojnej zmiany..... ///???
~ DOBRZE CI O
ponad rok temu ocena: 69%  54
ZRZUTA NA OKRĄGŁEGO ZAŁAMANEGO JA DAM MINUS JEDEN GROSZ
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bolba
ponad rok temu ocena: 100%  53
a ja dam jednen złamany grosz - pokory pisiu ,pisiu
~ jarock
ponad rok temu ocena: 87%  52
Zawsze słyszymy, że samorządowcy ( starosta, etatowi członkowie, burmistrz) tak dużo zarabiają po ponoszą dużą odpowiedzialność... Jaka odpowiedzialność poniosły osoby decyzyjne w sprawie niesłusznych zwolnień ( odszkodowań) Panów Lamprechta i Masłowskiego ??? Kwoty niemałe ... Proszę Redakcję o wyjaśnienie tematu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ola
ponad rok temu ocena: 91%  51
a Drzazga dostanie pewnie ogromna odprawę , niezły cyrk w tym powiecie, no cóż PIS rządzi, a jaki pan taki kram, czyli nędza!!!
~ jarock
ponad rok temu ocena: 83%  50
do ~Konkubina : umiesz czytać ??? To jeszcze raz przeanalizuj osoby , które wymieniłem w nawiasie... Nie kompromituj się swoimi wpisami.
~ Konkubina
ponad rok temu ocena: 38%  49
Napisz jeszcze jaką odpowiedzialność poniósł Pawlicki za niesłuszne zwolnienia z pracy. Czy odszkodowania zapłacił z własnej kieszeni? Na pewno nie.
~ @ Marcysia @
ponad rok temu ocena: 82%  48
i co ? znów się we mnie zakochasz ? ale ci już nie pomogę, a nawet podłoże nogę !!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ OOO
ponad rok temu ocena: 95%  47
a taki posłuszny był robił co mu kazali z takimi papierami i referencjami na $ygnaliste sie nada
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 112 HALO HALO TU KOMITET CĘTRALNY KOMITET CĘTRALNY
ponad rok temu ocena: 83%  46
Januszek i mokra z czarnym robia wszystko żeby zmienic orzeczenie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ OOO
ponad rok temu ocena: 83%  45
Świat okrągły jest To co wysyłam uderzy mnie mocno uderzy mnie mocno trzeba cierpliwym być Bum, bum., bumerang Wraca bumerang Więc pamiętaj, że znajdzie cię Bum, bum., bumerang Bumerang Liczy się każdy gest I każda mina Niech unosi nas endorfina Bum, bum, bumerang bumerang Zastanów się nim rzucisz Czym chciałeś zranić zaboli ciebie Szybko wracają rzucone kamienie Los czasem szorstki jest Lecz sprawiedliwy I nigdy się nie myli
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Trzaa z Jarocina spier....ać
ponad rok temu ocena: 67%  44
Polska to nie jest kraj dla uczciwie pracujących ludzi. Kolejny nierób który dostaje jakieś odszkodowanie za nic.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy
ponad rok temu ocena: 83%  43
to dopiero początek OOO
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dobra Dojna Zmiana PIS
ponad rok temu ocena: 84%  42
Janórz co dostane zu$s krU$ AGNECJE ? BUHAHA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ godz 12 czas wyprowadzic psa , bo w gabinecie nasra
ponad rok temu ocena: 82%  41
Oby se dyro nic nie zrobił Ola zaprowadz g o do koscioła na spacerek a nie do starostwa. Pozostaje sie mu modlić. Albo może Yehófka do sekty zapisze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kwadrat faryzeusz
ponad rok temu ocena: 70%  40
Za to co zrobił jeden Pan koledze Przemkowi można go nazwać człowiekiem fałszywym, obłudnym, hipokrytą i bigotem. Wiecie o kim piszę?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miś 2014
ponad rok temu ocena: 81%  39
Przemo to nie ja prezes
~ najgorszy sort
ponad rok temu ocena: 84%  38
to nie czlowiek
~ Kwadratowa kólka z nosa
ponad rok temu ocena: 79%  37
Przeprośmy się Przemo....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Podrzucić kartony faryzeuszu?
ponad rok temu ocena: 71%  36
Pakuj się. Sąd nie rychliwy ale sprawiedliwy.
~ Pls
ponad rok temu ocena: 100%  35
Sąd odrzucił apelacje? A nie czasem oddalił? Trochę rzetelności dziennikarskiej pls....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zenek
ponad rok temu ocena: 100%  34
Tumany, MATOŁY, ignoranci
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ no i sweet focie Pani Kasi i Pani Lidii
ponad rok temu ocena: 100%  33
Koalicjanty z PO PIS PSL zaorały finanse powiatu. Zero dróg tylko odszkodowania i kroplówka z pieniędźmi dla szpitala na bieżącą działalność.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Juryś z Ługów
ponad rok temu ocena: 96%  32
Natychmiast REFERENDUM!
~ Ignoranta tylko pieniędzmi wychowasz
ponad rok temu ocena: 83%  31
Gratulacje panie Masłowski. Dwa lata opluwania, pomawiania i mieszania z błotem partyjniaków zielonych, platfusowych i pisuarowych. Jeszcze wytoczyć sprawę o pomawianie i wtedy będą już płacić z własnej kieszeni. Niech wiedzą, że językiem też można sobie "grób" wykopać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sed
ponad rok temu ocena: 100%  30
Ten kto podpisał te dwa zwolnienia to niedouczony, ciemny człowiek jednym słowem ignorant.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tak to jest jak za zarządzanie biorą się ignoranci
ponad rok temu ocena: 97%  29
Były sobie premie..... Dziękujemy Panu Teodorowi Grobelnemu z PSL - prowincjonalnemu nauczycielowi - emerytowi z wiejskiej podstawówki co nie ma pojęcia o kodeksie pracy, a zna tylko przepisy wynikające z Karty Nauczyciela.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nietrafione porównanie
ponad rok temu ocena: 100%  28
Nikt nie krytykuje nauczycieli z wiejskich szkół tylko niedouczonych nauczycieli, ciemniaków czyli ignorantów.
~ fut
ponad rok temu ocena: 30%  27
A Pan Pawlicki to nie jest z wykształcenia nauczycielem? A gdzie on uczył? Czyżby w metropolii jaka jest Jarocin? I tu chciałbym porównać kompetencje pedagogiczne tych 2 panów? Bo samorząd to już polityka przez male p. No i nie wiem co lepsze wf czy matematyka?
~ Juryś z Ługów
ponad rok temu ocena: 95%  26
Natychmiast REFERENDUM
~ Teraz to już na pewno żadnej drogi nie wybudują
ponad rok temu ocena: 100%  25
Drzazga z PiS Martuzalski z PO Grobelny z PSL zarząd powiatu w czasie którego urzędowania doszło do dwóch zwolnień które będą kosztowały podatnika powiatowego 350.000. I nie umniejsza roli powyższych panów fakt podpisania zwolnień przez Grobelnego z PSL
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jozin z Bagien
ponad rok temu ocena: 100%  24
Natychmiast REFERENDUM
~ ALLELUJA
ponad rok temu ocena: 100%  23
SCZERBOL z Góry nie wstyd Cię za to wszystko !!!, a udajesz wielkiego katolika i szafarza w kościele . Luidzie teraz wychodzi prawda jaki to powiatowiec !!!
~ Juryś z Ługów
ponad rok temu ocena: 100%  22
Natychmiast REFERENDUM!
~ I kolejne miliony w tym roku na bieżącą działalność szpitala po dwóch latach rządów PO w szpitalu
ponad rok temu ocena: 96%  21
Do tego 1.300.000 dla szpitala z budżetu powiatu uchwalonych w przeciągu ostatnich czterech miesięcy na popłacenie zaległych faktur które zaistniały za prezesowania szpitalem przez Mazurka z PO i dotyczyły roku 2018
~ dry
ponad rok temu ocena: 100%  20
A kto za to zapluci? Były Starosta - jako pracodawca? Czy my obywatele? Za brak znajomości prawa przez urzednika?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zus zerkow
ponad rok temu ocena: 44%  19
Zdrowia życzę hejterom co to całe życie na L4 jadą i nic w życiu nie osiągnęli.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obiektywny
ponad rok temu ocena: 66%  18
W tym artykule jest tyle reklam - w środku tekstu kilka, po bokach, pod zdjęciem. Nie przesadzacie czasem??? Szczerze mówiąc nie da się czytać tej strony
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Odwołać nieudaczników
ponad rok temu ocena: 93%  17
Pradopodobnie tak jak w przypadku Lamprechta starosta Czachak powiększy tą stratę upierając się przy tym że zwolnienie było zasadne. Pozwać starostów niech zapłacą ze swoich.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tacy pracownicy
ponad rok temu ocena: 81%  16
BRAWO p Masłowski ! Prawda zawsze jest górą . Ci panowie jak Mirek D, Teoś, G.Breni,,,,k i madry znawca rzecznik ( krewny Drza,,,,gi oraz ta podpowiadalska E...ka. powinni zostać ukarani i odsunięci ze stanowiska. Powinni poniesć konsekwencje finansowe. i pokryć koszty wszystkich odszkodowań. WSTYD dla Starostwa że takich przcowników ma.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ antybełkot
ponad rok temu ocena: 93%  15
a zniszczyć przyzwoitych ludzi to łatwo, szkoda że Czechakowa łyka wszystko co jej opowiadali/ją i nie myśli
~ Witek
ponad rok temu ocena: 98%  14
p. Drzazga nadal będzie pan chodził z głowa do góry i będzie udawał wielkiego znawce od OŚWIATY !!!!! Pozostaje siedzieć teraz w domu i uciekać przed ludźmi ze wstydu. My pracownicy Starostwa na tym tylko cierpimy .
~ Ola
ponad rok temu ocena: 91%  13
Trzeba pamiętać też o tym, że Grobelny był starostą a wicestarostą i członkiem zarządu był wowczas M. Drzazga, i to on także, a może przede wszystkim? ponosi odpowiedzialność za nie prawidłowości dot zwolnień tych pracowników, a poza tym na zwolnieniu Masłowskiego skorzystał właśnie PIS partia Drzazgi, który wsadził za Masłowskiego na stanowisko Kulkę!!! Dlatego należy się głównie skupić na poczynaniach w tej sprawie niejakiego Drzazgi !!!!!!!!!!! Można przypuszczać, że kulisy tej sprawy są bardziej inetesujące i intrygujace niż to na pozór się wydaje, ale czy Gazeta zechce to zgłębić i przedstawić mieszkańcom co wyrabiali ludzie, osoby publiczne na wysokich stanowiskach w powiecie????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Śmiech na sali
ponad rok temu ocena: 47%  12
Super mnie jak ktos zwolni z pracy np redukcja etatu też pójdę do sądu zamiast szukać innej pracy. I jeszcze takie odszkodowanie. Nie dość że dużo zarabiają to jeszcze nasze podatki pójdą na odszkodowania bo z własnej kieszeni oni nie zapłacą. Żałośni wszyscy razem wzieci.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ????
ponad rok temu ocena: 83%  11
czytaj ze zrozumieniem! tu nie chodzi o redukcję stanowisk! czy ty coś w ogóle pojmujesz?
~ Nawet swoi mu podziękowali
ponad rok temu ocena: 93%  10
Czego oczekiwać od prowincjonalnego nauczyciela z podstawówki wiejskiej, emeryta, do tego jeszcze z PSL. Znajomości kodeksu pracy? Opanował tylko kartę nauczyciela.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ JAXCW
ponad rok temu ocena: 100%  9
Pani Starosto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzeba w tym Starostwie zrobić porządek z tymi pracownikami . Nic się nie posuwamy do przodu tylko idziemy w złym kierunku . Czy pani nie widzi co się dzieje, Co ten Bartczak jeszcze tam robi i ten rzecznik Jacuś ??? A co z MIrkiem kiedy wy......
~ 350.000 " trzymającego rękę na pulsie " Teodora Grobelnego z PSL
ponad rok temu ocena: 98%  8
Koalicjanci z PO PiS PSL. Nawet zgodnie z prawem nie potrafią zwolnić.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nauczyciel
ponad rok temu ocena: 94%  7
BRAK U TEGO PANA wyżej wiedzy a chciał być starostą . Oddać te pieniązki pracownikom na podwyżki dka nauczycieli
R E K L A M A