ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Była skarbnikiem trzy dekady. Teraz podziękowała i przeprosiła [WIDEO]

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    31.01.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Skarbnik Irenie Antczak dziękuje w imieniu sołtysów Beata Skowrońska Skarbnik Irenie Antczak dziękuje w imieniu sołtysów Beata Skowrońska  fot. Elżbieta Rzepczyk

Ta była historyczna chwila dla samorządu Kotlina. Wieloletnia skarbnik gminy Irena Antczak przeszła na emeryturę.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1Prócz byłego wójta Walentego Kwaśniewskiego Irena Antczak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w kotlińskim samorządzie. Pracę w urzędzie rozpoczęła w 1970 roku, a od czerwca 1990 roku aż do teraz była skarbnikiem gminy Kotlin. Kilka lat temu uzyskała uprawnienia emerytalne jednak cały czas pracowała.

 

 

W środę została odwołana z funkcji skarbnika. Po jej adresem padło wiele ciepłych słów. Za pracę podziękowali jej wójt gminy Kotlin Mirosław Paterczyk, przewodniczący rady Czesław Moch, radni, sołtysi. Irena Antczak podziękowała wszystkim za współpracę i przeprosiła za ewentualne niedociągnięcia. Ustępującą skarbnik zastąpiła Alicja Andrzejewska.
 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Kotlin
  6 miesięcy temu ocena: 67%  1
  Brała niezłą emeryturę i pracowała. Każdy by tak chcial
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A