ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Burmistrz pogratulował sołtysom i wręczył legitymacje [WIDEO, ZDJĘCIA]

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    16.05.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 Burmistrz Dariusz Strugała wręcza legitymacje Mionice Pawlickiej, sołtys Cerekwicy Starej  Burmistrz Dariusz Strugała wręcza legitymacje Mionice Pawlickiej, sołtys Cerekwicy Starej  fot. Elżbieta Rzepczyk

Sołtysi z gminy Jaraczewo otrzymali legitymacje sołeckie.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1Ostatnia sesja Rady Miasta i Gminy Jaraczewo była okazją do podsumowania wyborów sołeckich. Tylko w jednej z 21 jaraczewskich wsi zmienił się sołtys. Wybory w Cerekwicy Nowej przegrał Marek Wiertelak. Jego miejsce zajęła Paulina Mroczek. Na ostatniej sesji burmistrz wręczył wszystkim sołtysom legitymacje.

 

- Wasza praca w wyborach przez mieszkańców została oceniona pozytywnie. Chciałem wam pogratulować - mówił Dariusz Strugała, włodarz Jaraczewa.

 Najwięcej emocji wzbudziły wybory sołeckie w Zalesiu. Obecnej sołtysce Emilii Małeckiej udało się pokonać kontrkandydatów [ZOBACZ TUTAJ]

Czytaj również: Burmistrz Jaraczewo Dariusz Strugała został członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich. [ZOBACZ TUTAJ]

[ZOBACZ TEŻ] Wczoraj w Sądzie Okręgowym w Kaliszu zapadł wyrok w sprawie podwójnego zabójstwa w Cerekwicy Starej (gm. Jaraczewo). Prokurator wniósł o uznanie Eryka J. winnym zarzucanych mu czynów. Szczegółowo opisał przebieg zdarzeń, które rozegrały się w domu rodziny z Cerekwicy.

Na sali rozpraw pojawiła się była partnerka Eryka J. - Natalia wraz z siostrami.

Kobiety z płaczem słuchały słów prokuratura Krzysztofa Kowalewskiego z Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Prokurator domagał się kary dożywotniego więzienia [ZOBACZ TUTAJ].

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  
 

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ max
  ponad rok temu ocena: 40%  4
  Brawo! Jan Dziedziczak do Parlamentu Europejskiego!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ pegaz
  ponad rok temu ocena: 100%  3
  Czy Izrael jest w Europie.???
  ~ sder
  ponad rok temu 2
  A na pewno do tego parlamentu?
  ~ dert
  ponad rok temu ocena: 20%  1
  Dostać taką legitymacje do tego z rąk burmistrza Jaraczewa to ogromny zaszczyt. Chwile te pewnie pozostaną w pamięci na długo.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A