ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Burmistrz ogłosił konkurs. Zwycięzców nagrodzi finansowo

10 miesięcy temu    11.09.2019
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Jesteś tegorocznym absolwentem wyższej uczelni - burmistrz Jarocina może nagrodzić twoją pracę inżynierską lub magisterską. Szczegóły poniżej.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Już po raz szesnasty jarociński magistrat ogłosił konkurs na pracę inżynierską lub magisterską tematycznie związaną z Ziemią Jarocińską.

 

 

Można zgłaszać prace z zakresu: ekonomii, prawa, administracji, historii, socjologii, turystyki, marketingu oraz innych dziedzin nauki.

 

 

[dodatkowe mieszkania chronione i miejsce dla potrzebujących - więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

W konkursie mogą wziąć udział absolwenci wyższej uczelni z kraju lub z zagranicy, który w tym roku obronili pracę dyplomową.

 

 

Zgłoszenie następuje poprzez złożenie w kancelarii burmistrza jednego egzemplarza pracy dyplomowej w wersji papierowej i elektronicznej (z kserokopią dyplomu ukończenia studiów) wraz z kartą zgłoszenia.

 

 

[burmistrz szuka spsobu na smród, który dokucza mieszkańcom - szczegóły TUTAJ]

 

 

Organizatorzy zastrzegają, że prace nie będą zwracane.

 

 

Po rozstrzygnięciu zostaną one przekazane do Muzeum Regionalnego w Jarocinie, a kserokopie dyplomu ukończenia studiów zostaną zniszczone.

 

 

Zgłoszenia można przesłać pocztą (nie decyduje data stempla pocztowego) na adres Urzędu Miejskiego w Jarocinie lub dostarczyć osobiście (pokój nr 55). Ostateczny termin upływa w piątek - 11 października.

 

 

[Jarocin Sport rozbudowuje się, co z basenem odkrytym - na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

Każdą dostarczoną pracę oceni kapituła powołana przez burmistrza. Autorzy najlepszych otrzymają nagrody finansowe w wysokości brutto: za I miejsce 2.000 złotych, II miejsce - 1.500 złotych i III miejsce - 1.000 złotych.

 

 

Kapituła konkursowa może nie przyznać pierwszego miejsca - wówczas należna nagroda zostanie podzielona pomiędzy zdobywców drugiego i trzeciego miejsca.

 

 

[czekali na to mieszkańcy, wreszcie przebudują drogę - szczegóły TUTAJ] 

 

 

 

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość publikacji całości - bądź fragmentów - nagrodzonych prac w wydawnictwach przygotowywanych przez urząd miejski bądź inne instytucje związane z gminą Jarocin.

 

 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystości z okazji Święta Patrona Miasta, które przypada w listopadzie.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A