ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M ADeka B1 06 2020
R E K L A M A

Burmistrz Jarocina został odznaczony. Zobacz za co?

10 miesięcy temu    14.08.2019
Anna Konieczna
komentarzy 19 ocen 4 / 25%
A A A
Marek Bronicki,, przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA odznacza burmistrza Jarocina Adam PawlickiegoMarek Bronicki,, przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA odznacza burmistrza Jarocina Adam Pawlickiego fot. Organizatorzy

Adam Pawlicki co rusz zbiera pochwały i gratulacje za zarządzanie gminą Jarocin. Ostatnio został odznaczony. Za co?

 

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

W Jarocinie gościli przedstawiciele Izby Przemysłowo-Handlowej z niemieckiego Magdeburga. Goście spotkali się między innymi z przedsiębiorcami powiatu jarocińskiego.

 

 

[ma biuro poselskie w Jarocinie, zrezygnował z członkostwa w ugrupowaniu, z którego wszedł do Sejmu - więcej czytaj TUTAJ]

 

 

Była prezentacja możliwości rozwoju firm w ramach współpracy międzynarodowej. Przestawiono także założenia programu Enterprise Europe Network (największa na świecie sieć wspierająca MŚP w internacjonalizacji - przyp. red.) w województwie wielkopolskim, o których mówił Maciej Walczak z Kaliskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

 

 

Burmistrz Jarocina kolei zaprezentował gościom z Saksonii osiągnięcia gminy Jarocin. Mówił także o najważniejszych inwestycjach - rozbudowie Zakładu Gospodarki Odpadami [więcej o tym czytaj TUTAJ] oraz o realizowanym przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie projekcie „Gospodarka wodno-ściekowa w Gminie Jarocin” [więcej szczegółów TUTAJ].

 

 

Z kolei Sven Erichson z magdeburskiej izby - koordynator programu Enterprise Europe Network mówiła o sytuacji gospodarczej w Saksonii oraz o rodzaju usług świadczonych na rzecz tamtejszych przedsiębiorców.

 

 

Kolejnym tematem poruszonym podczas spotkania była także kwestia sytuacji branży transportowej w tamtejszym regionie Europy, którą przedstawił ekspert do spraw transportu i logistyki - Martin Dittmer. Następnie nasi przedsiębiorcy przedstawiali oferty swoich firm.

 

 

W spotkaniu uczestniczył także Marek Bronicki, przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA, region Poznań, który wręczył okolicznościowe medale z okazji 100-lecia polskiej policji oraz 10-lecia poznańskiego regionu IPA.

 

 

W gronie odznaczonych znalazł się burmistrz Adam Pawlicki. Włodarz gminy został wyróżniony „za zasługi w podejmowaniu działań na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego”. A konkretnie za kilkakrotne wsparcie finansowe zakupu nowych radiowozów oraz za budowę sieci miejskiego monitoringu, z którego korzysta policja.

 

 

[burmistrz Jarocina za kierownicą nowego auta - zobacz, jakiego TUTAJ]

 

 

Organizatorami spotkania gospodarczego w Jarocinie było Stowarzyszenie Emerytowanych Policjantów Ruchu Drogowego Sepred przy współpracy z Izbą Przemysłowo-Handlową w Magdeburgu i wsparciu burmistrza Jarocina.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 1 głosów: 4 (25%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (21)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
10 miesięcy temu ocena: 0%  21
By nie dostać zatwardzenia po medalach i odznaczeniach coś milszego i śmieszniejszego dla powiatu . https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sitwa rządzi w gminie Jarocin
10 miesięcy temu ocena: 75%  20
Niemcy dziękują, za to, że będzie gdzie niemiecki azbest zwozić (do ZGO ), a naiwni jarociniacy tylko gadają,gadają a i tak Skazany za i ZJ robią co chcą !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tego jeszcze nie grali
10 miesięcy temu ocena: 83%  19
hahahaha skecz roku :-) Może to podziękowanie za siłę roboczą do zbioru szparagów, bo kto tam jeszcze jeździ (poza miejscowymi) z naszego kraju jak pracy w Polsce dużo a w jarocinie jak zwykle ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Rzeczy
10 miesięcy temu ocena: 17%  18
Swoi nie zauważyli jak bardzo Jarocin odskoczył od innych miast i jak przemyślanie wydaje się pieniądze, gdzie bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu. Psychopatów opętanych zawiścią, kłamstwem i głupotą w Jarocinie paru jest jak widać po wpisach poniżej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ qq
10 miesięcy temu ocena: 0%  17
Jarocin pod każdym względem się rozwinął w ostatnich latach, ale jak ktoś nie chce to tego nie zauważy. Niektórych zwyczajnie boli dupa i obwiniają cały świat za swoją nieporadność życiową.
~ 1735
10 miesięcy temu ocena: 67%  16
Swoi nie zauważyli i nie zauważą. Bo swoi widzą, jak odskoczyli tylko niektórzy działacze Ziemi Jarocińskiej i ich gorliwi fani, bo przemyślanie im się wydaje pieniądze, przemyślanie daje im się stanowiska, żeby było bezpiecznie, a przeciwników nazywa się psychopatami..
~ Biniu
10 miesięcy temu ocena: 67%  15
Odskoczył? Od czego? Od kogo?
~ Mirosław
10 miesięcy temu ocena: 76%  14
Szczególnie dziękujemy za zamontowanie progów zwalniających na ul sportowej.... mieszkańcy proszą od lat a burmistrz i jego ludzie maja to w życi....Ale że w Jarocinie jest jak za gierka to jest jak jest....medale dyplomy uściski i ręce coraz głębokiej w dup.ie władzy ....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bezdomny
10 miesięcy temu ocena: 78%  13
JAK TO ZA CO???ZA DOLEWANIE WODY DO PIWA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jjgjjh
10 miesięcy temu ocena: 75%  12
"kilkakrotne"???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gminnik
10 miesięcy temu ocena: 78%  11
LOL powinien pochwalić się swoimi chłopcami do bicia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 2Jarek
10 miesięcy temu ocena: 76%  10
To Pawlicki dał ze swoich, że medal dostał?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ no właśnie...
10 miesięcy temu ocena: 71%  9
brawo!
~ Andrzej
10 miesięcy temu ocena: 84%  8
Nie ma się czym chwalić. Jarocin na tle sąsiednich miast wypada bardzo źle. Nie ma tu zbyt wiele konkretnych zakładów pracy. Adam słabo, bardzo słabo!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ elxkxkxkdk
10 miesięcy temu ocena: 0%  7
Pewnie, tylko pod ryj podstawiać wam pracę, ludzie jesteście tak leniwi i nieporadni jak takie prawiczki mieszkające z mamusią całe życie. Nie liczcie na innych, zróbcie coś sami.
~ Alfons x
10 miesięcy temu ocena: 50%  6
Jak umiesz lepiej zarządzać i masz lepsze pomysły to idź do Burmistrza i podpowiedz. Jeżeli chodzi o konkretne zakłady to otwórz sam zakład i zatrudnij bynajmniej ze 200 osób to też dostaniesz medal i pochwały, jednak każdy tylko dużo mówi i wymaga od drugiego a SAM JEST NYGUS I ZERO POTRAFI. Właśnie w Jarocinie jest czym się pochwalić i tego co niektórzy zazdroszczą. Jeszcze nikt tyle nie zrobił dobredo do Jarocina co Burmistrz Adam Pawlicki.
~ alex
10 miesięcy temu ocena: 92%  5
Nie ma gość wstydu. A chwalił się, że będzie tu skład azbestu? A ten smród na wlocie do Jarocina po remoncie wodociągów, też gościom zaprezentował? Takie to zasługi właśnie. Smród, długi i bieda.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ alex 555
10 miesięcy temu ocena: 33%  4
Chyba ty ten smród masz u siebie na podwórku nie mówiąc o długach i biedzie. Patrz jak Ty wypadasz na tle innych.
~ oko
10 miesięcy temu ocena: 72%  3
To tak jak merkel nagradza tuska.............tylko za co?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kto gorszy?...
10 miesięcy temu ocena: 50%  2
nie wiadomo, kto gorszy - ten tam czy ten tu...
~ weź
10 miesięcy temu ocena: 77%  1
Nie porównuj Tuska z tym gościem....to jak porównać trabanta do mercedesa, niby oba auta niemieckie, ale zupełnie inna liga.
R E K L A M A