ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY
R E K L A M AMoto tech B1_09_2020

Bracia kurkowi pożegnali prezesa Ryszarda Hybiaka salwą [ZDJĘCIA, WIDEO]

› Aktualności› Wydarzenia 28 dni temu    24.09.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. Lidia Sokowicz

Rodzina, znajomi oraz poczty sztandarowe reprezentujące Kurkowe Bractwa Strzeleckie i organizacje kombatanckie uczestniczyły w pogrzebie Ryszarda Hybiaka - prezesa KBS-u w Jarocinie.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Ryszard Hybiak został wybrany na prezesa Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Jarocinie na zebraniu walnym, które odbyło się pod koniec lipca razem ze strzelaniem królewskim [WIĘCEJ TUTAJ].

 

1 września doznał rozległego zawału serca. Zmarł 19 września w szpitalu w Jarocinie [CZYTAJ TUTAJ]. 

 

Uroczystość pogrzebową na cmentarzu komunalnym poprzedziła msza św. w kościele św. Antoniego Padewskiego w Jarocinie. Kazanie wygłosił ksiądz Przemysław Kubiak - proboszcz z Brzóstkowa, kapelan i członek jarocińskiego bractwa.

 

W ostatniej drodze Ryszardowi Hybiakowi towarzyszyła rodzina, bliscy, znajomi, sąsiedzi oraz siostry i bracia kurkowi m.in. z Jarocina, Mieszkowa, Żerkowa, Jutrosina i Włoszakowic. Na koniec oddano salwę honorową. Prezes Ryszard Hybiak został odznaczony pośmiertnie.

 

Obecnie, do czasu nowych wyborów, obowiązki prezesa będzie pełnił zastępca - Franciszek Krukowski.

 

 

Nowy - 38. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i aktualnych materiałów oraz ciekawych wywiadów.

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

 

 

 

 

 

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Ja
  27 dni temu 1
  Nikt z nas nie wie kiedy odejdziemy z tego świata bo życie pisze różne scenariusze.Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie ***
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji