ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY
R E K L A M AMoto tech B1_09_2020

Black Week: najtańsza i najlepsza reklama w Jarocinie

› Aktualności 11 miesięcy temu    27.11.2019
Ogłoszenia - www.jarocinska.pl
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
Black Week - tania reklama w JarocinieBlack Week - tania reklama w Jarocinie
Ogłoszenia - www.jarocinska.pl
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Tylko w ostatnim miesiącu portal jarocinska.pl odwiedziło blisko 200 tysięcy użytkowników. Nic dziwnego, że jest to najlepsze miejsce na reklamę w Jarocinie. Teraz reklamę możesz mieć za 1 zł. Tak działa Black Week w Jarocinie.

Portal jarocinka.pl jest najczęściej odwiedzanym portalem przez mieszkańców powiatu jarocińskiego. Jest to też najlepsze miejsce na skuteczną reklamę w Jarocinie i okolicy.

R E K L A M ABolsius

 

Skuteczna reklama w Jarocinie

Portalu jarocinska.pl Czytelnicy znajdują wyczerpujące informacje na każdy temat. Piszemy o korkach, wypadkach, wydarzeniach politycznych i społecznych. Pomagamy mieszkańcom w codziennym życiu, Odnajdujemy ich pieski i kotki, znajdujemy portfele i dokumenty. Udało nam się stworzyć niezwykła więź między Czytelnikami. Gdy ktoś jest w potrzebie - musi zebrać pieniądze na leczeni, operację, odbudowę domu - nasi Czytelnicy zawsze pomogą.

Piszemy o sprawach poważnych, ale też lżejszych, o których się mówi. Tekst o Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler miał już ponad 170 tys. wyświetleń, ale ta liczba cały czas rośnie. Tyle osób zobaczyło również reklamy, które się wyświetliły podczas czytania artykułu.

 

 

Black Week czyli tania reklama w Jarocinie

Teraz również Twoja reklama może pojawić się na naszej stronie i to już za 1 zł netto. Oferta jest skierowana dla nowych klientów, którzy jeszcze nigdy nie korzystali z naszych usług, ale jeśli czytasz ten tekst, a jesteś naszym stałym klientem, też mamy dla Ciebie dobre wieści.

Zadzwoń do swojego opiekuna w naszym biurze reklamy i dowiedz się szczegółów.

Jeśli nigdy nie korzystałeś z naszej oferty, teraz jest najlepsza okazja. Nic nie tracisz, a zyskać możesz wiele!

UWAGA! Radzimy się pospieszyć, bo ilość miejsc objętych promocją jest ograniczona. Kto pierwszy – ten chwyta okazję. Dla konkurencji może zabraknąć miejsca;)

 

Tania reklama w Jarocinie - jak skorzystać

Promocja “BLACK FRIDAY WEEK – REKLAMA ZA 1 ZŁ” dotyczy tylko wyznaczonych miejsce reklamowych na portalu jarocinska.pl oznaczonych emblematem „BLACK FRIDAY - REKLAMA ZA 1 ZŁ” wykupionych na 1 tydzień w terminie od 9 grudnia 2019 do 31 stycznia 2020 przez klientów – firmy, którzy do tej pory nie korzystali z usług reklamowych POW sp. z o.o.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą propozycją, to przejdź do szczegółów [KLIKNIJ].

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.