ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Biesiadowały na skwerze, awanturowały się na stacji paliw

› Aktualności› Na sygnale 3 miesiące temu    10.04.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 21 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Fanpage KPP w Jarocinie

W Polsce rośnie liczba osób zakażonych koronawirusem. Według danych z ministerstwa zdrowia wirusa potwierdzono 5.742 osób. Niestety 175 osób zmarło.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1Wprowadzono szereg obostrzeń, które mają zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa [ZOBACZ TUTAJ]

 

Policja jest zobowiązania do egzekwowania zakazów. Niestety nie brakuje osób, które celowo łamią przepisy. Jarocińska policja przyłapała już takie, które zrobiły po raz kolejny.Wśród nich prym wiodą dwie kobiety, którym już 1 kwietnia mundurowi próbowali wytłumaczyć, jakie są ograniczenia. Wtedy urządziły sobie spotkanie towarzyskie na ul. Wrocławskiej [ZOBACZ TUTAJ].W środę obie panie biesiadowały na skwerze w Witaszycach. Towarzyszył im mężczyzna.

 

 

- Nie dość, że impreza odbywała się na terenie objętym zakazem przebywania, to była zbyt liczna i zakrapiana alkoholem, którego w takim miejscu spożywać nie wolno. Ostatecznie spotkanie zakończyli policjanci, którzy wręczyli uczestnikom spotkania pouczenia, informując jednocześnie, że wobec wszystkich zostaną skierowane wnioski o ukaranie do sądu - relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

 

W czwartek o godzinie 5.00 obsługa jednej ze stacji paliw wezwała policję. Okazało się, że te same panie postanowiły zaopatrzyć się w czipsy, ale nie chciały za nie zapłacić. Policjanci sporządzili notatki ze zdarzenia, które będą podstawą do skierowania kolejnych wniosków o ukaranie.Kilka godzin później panie biesiadowały na jednym z jarocińskich osiedli. Znów został skierowany wniosek do sądu o ukaranie kobiet.

 

Czytaj również: Jedni spotkali się w samochodzie, drudzy zasnęli na trawniku

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (20)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Mix
3 miesiące temu ocena: 33%  20
Caly dowcip polega na tym, że to całe towarzystwo to dobrzy znajomi współpracownicy i informatorzy policji, więc możecie im nadmuchać.
~ Mieszkaniec
3 miesiące temu ocena: 60%  19
A wczoraj pod Kauflandem żule ktore ciągle się darły tak były pijane. Gdzie Była policja?
~ Gdzie była ?
2 miesiące temu ocena: 100%  18
W parku , bo tam bezpiecznie
~ Anty PIS
3 miesiące temu ocena: 100%  17
W dupie!!!
~ Zeb
3 miesiące temu ocena: 86%  16
A zadzwoniłeś jak ich widziałeś , czy siedziałeś i to obserwowałes zza krzaków. Pretensje miej do siebie odważniaku.
~ Edek
3 miesiące temu ocena: 90%  15
Trzeba było zadzwonić po policję. Trudno jest wziąć tel i wybrać nr. Kazdy patrzy na innych a sam nie potrafi tego uczynić.
~ Ewa
3 miesiące temu ocena: 80%  14
Chwilę po tym jak zatrzymała je policja na skwerze przy Wrocławskiej odebrały obiad z domu socjalnego rozpakowaly go i z oburzeniem blondynka wykrzykiwała ... zobaczcie k**** jaki zajączek dwa pomarańcza i czekolada...wyciągnęli wiec cała trójka swój alkohol i imprezowali dalej
~ Mieszkaniec
3 miesiące temu ocena: 57%  13
W Witaszycach niech częściej spr za sklepami np.sklep ul.kolejowa koło byłego ruchu zakręt do szkoły tam non stop piją piwa i policji niema
~ Zeb
3 miesiące temu ocena: 71%  12
No to zgłoś to , a nie siedź za krzakami. Numer jest bezpłatny.
~ Szybki
3 miesiące temu ocena: 67%  11
Powinni podać z imienia i nazwiska te
~ (...) iniak
3 miesiące temu ocena: 50%  10
Brawo Ty!
~ Gość
3 miesiące temu ocena: 89%  9
Zapewne słynna Daria B i kompanka
~ (....) iniak
3 miesiące temu ocena: 0%  8
Brawo Ty!
~ (...) iniak
3 miesiące temu ocena: 0%  7
Brawo Ty,!
~ Mundurowa
3 miesiące temu ocena: 67%  6
Kompanka Anna Z
~ Piswon
3 miesiące temu ocena: 77%  5
Policja karze ludzi za nie przestrzeganie zasad kwarantanny, za bezcelowe wyjście z domu. Dzisiaj 10 rocznica tragedii smoleńskiej. Można zobaczyć w tv jak władza przestrzega tych zasad. Kto ich za to ukarze? Czy oni są ponad prawem, które sami tworzą? Czy prawo jest dla głupich, maluczkich?
~ Mieszkaniec
3 miesiące temu ocena: 50%  4
Sprawę jakiś poseł czy ktoś tam z rządu zgłosił na polecę. Policja się wypowiadala że ich nakazu i zakazy nie dotyczą bo są rządzącymi w kraju. Długi dość artykuł jest. A tak samo jak zwykły szary człowiek nie mógł wienca położyć po pomnikiem bo od razy dwaj zolnoerze go zabrali i wynieśli. Taka mamy władze.
~ suweren
3 miesiące temu ocena: 88%  3
To co dzisiaj miało miejsce w Warszawie to jest całkowite lekceważenie społeczeństwa jak można zabraniać chodzenia na groby bliski pojedynczym osobom, a w Warszawie jest inaczej. Te osoby które stawiają minusy pod wpisem Piswona to chyba nie z tej planety. Na pewno w tegorocznych wyborach można wyciągnąć z dnia dzisiejszego odpowiednie wnioski.
~ Ja
3 miesiące temu ocena: 89%  2
W tak trudnych czasie zupełnie BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI!!!Narażają ZDROWE INNYCH OSÓB bo z takim zachowaniem na własnym zdrowiu tym osobom NIE ZALEŻY.
~ ?
3 miesiące temu ocena: 24%  1
dlaczego "narażają zdrowie" ? skąd wiesz ?
R E K L A M A