ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Bieg Kolorowej Skarpetki w sobotę na stadionie. Można jeszcze dołączyć

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    3.07.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

W najbliższą sobotę, 4 lipca na jarocińskim stadionie można będzie wyrazić swoją solidarność z osobami z Zespołem Downa. Stowarzyszenie Biegacze Jarocin zapraszają na "Bieg kolorowej skarpetki". 

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Z uwagi na epidemię koronawirusa termin imprezy musiał zostać przełożony. Zgodnie z kalendarzem "Bieg Kolorowej Skarpetki" powinien się odbyć 21 marca. Później rozważano koniec maja, ale ostatecznie odbędzie się w najbliższą sobotę 4 lipca na Stadionie Miejskim w Jarocinie. To wydarzenie organizowane jest z myślą o wszystkich chętnych, nie tylko dla zaprawionych w treningach sportowców. Ma to być 21 okrążeń bieżni lekkoatletycznej (w nawiązaniu do trzeciego chromosomu w 21 parze, którego obecność stanowi genetyczną przyczynę Zespołu Downa). Każdy będzie pokonywać dystans we własnym tempie. Popołudnie z Biegaczami Jarocin ma być też okazją do miłego spędzenia czasu.Organizatorzy zapowiadają niespodzianki. 

 

Projekt współfinansowany ze środków Gmina Jarocin. Warunkiem uczestnictwa są dwie różnokolorowe skarpety. Impreza rozpocznie się o godz. 16.00 na Stadionie Miejskim w Jarocinie.  Zbiórka dla biegaczy o godz. 15.45 w celu omówienia warunków bezpieczeństwa. 

Nowy - 26. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A