ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

„Biała niedziela” z bezpłatnymi badaniami i poradami w szpitalu

› Aktualności ponad rok temu    24.09.2017
Anna Konieczna
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Dzisiaj "Biała Niedziela". Szpital Powiatowy w Jarocinie zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami organizuje kolejną „Białą niedzielę”. Tym razem dzień bezpłatnych badań i porad został zaplanowany na 24 września w godzinach od 10.00 do 14.00.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Podobnie jak w czasie czerwcowej akcji mieszkańcy powiatu jarocińskiego będą mogli liczyć na bezpłatne badania laboratoryjne: MO, p/cukru, TSH, p/cholesterolu, badanie EKG wraz z pomiarem ciśnienia tętniczego krwi i wagi ciała.

Przewidziane są także konsultację prof. Jacka Piątka, który oceni ryzyko wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych. Z kolei cytologię diagnozującą raka szyjki macicy będzie wykonywał dr n. med. Włodzimierz Budzyński.

Pacjenci będą mogą liczyć również na porady dietetyka z zakresu prawidłowego odżywiania oraz na konsultacje dr Krzysztofa Gruszczyńskiego na temat przewlekłej niewydolności żylnej. Z kolei kobiety w ciąży będą mogły liczyć na zapis i interpretację KTG (czynności serca płodu) oraz na edukację przedporodową. Dodatkowo wprowadzono profilaktykę jaskry, w ramach której będzie można skorzystać z pomiaru ciśnienia ocznego i z porady okulisty. Do akcji włączy się również jarociński sanepid, który będzie udzielał porad w zakresie zakażeń.

 

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Marek
ponad rok temu ocena: 86%  1
To akurat jest dobry pomysł choć podkreślanie że są to badania bezpłatne brzmi dziwnie skoro Konstytucja gwarantuje bezpłatny dostęp do służby zdrowia. Nie rozumiem natomiast decyzji o kolejnej rozbudowie szpitala skoro jest on poważnie zadłużony, zwłaszcza że nie tak dawno odkryto tam szereg wolnych, choć zagraconych pomieszczeń.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji