ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Będzie ścieżka rowerowa z Jarocina do Żerkowa. Wkrótce.

› Aktualności ponad rok temu    26.06.2016
Anna Konieczna
komentarzy 21 ocen 5 / 60%
A A A
 fot. A. Konieczna

11 kilometrów ścieżki rowerowej z Jarocina do Żerkowa zobowiązały się wybudować trzy samorządy: powiatu jarocińskiego, gminy Jarocin oraz gminy Żerków.

List intencyjny w tej sprawie podpisali dzisiaj na rynku w Żerkowie włodarze: Bartosz Walczak, Adam Pawlicki i Jacek Jędraszczyk.

- Dzisiaj stolicą powiatu jest Żerków. Tu podpisujemy list intencyjny w sprawie budowy ścieżki rowerowej. Będzie to sztandarowa inwestycja turystyczna w tej kadencji samorządu - stwierdził starosta jarociński Bartosz Walczak.

A burmistrz Żerkowa dodał: - Jest to wydarzenie nie tylko brzemienne w skutkach, ale i odważne. Budując drogę, budując ścieżkę tworzymy elementy, które łączą. My chcemy, żeby walory Szwajcarii Żerkowskiej były dostępne dla wszystkich poprzez bezpieczne drogi dojazdowe również dla rowerzystów - podkreślił Jacek Jędraszczyk.

O przebiegu ścieżki rowerowej, kosztach i terminie realizacji - czytaj w najbliższym wydaniu „Gazety Jarocińskiej”.

R E K L A M AGAZETA online SRT1
+ 3 głosów: 5 (60%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (21)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Mikołaj czerwony nosek
ponad rok temu ocena: 100%  21
oo , Mikołaj się pojawił! polewali gdzieś przy okazji? co ten człowiek w ogole teraz porabia poza L4?
~ superior
ponad rok temu ocena: 80%  20
Budimex podwiezie stare płyty jak te z bajpasów, które to na polu ułożą za flaszkę budowlańcy-usługowo-remontowo-wykończeniowo-płytkowo-alkoholowo robotnicy. Koszt tego będzie jak za KM odcinka nowej drogi. Ktoś się wzbogaci. Obym się mylił! Bo sam skorzystam jak coś, bo lubię rower ;-)
~ zośka
ponad rok temu ocena: 75%  19
Chyba się mylisz jak czegoś nie wiesz to nie pisz głupot bo zaraz jakiś idiota to roztrąbi a reszta weżmie to za prawdę.
~ aqq
ponad rok temu ocena: 85%  18
W końcu coś ruszyło w tym temacie. Oby jak najszybciej ją ukończyli. Następną w kolejności niech robią śceżkę do Goliny a nawet do Koźmina. Tylko niech nie będzie to kontynuacja tego czegoś od Jarkonu do mostu tylko "normalna" ścieżka, najlepiej asfaltow.
~ ja
ponad rok temu ocena: 73%  17
A ścieżka z jarocina do jaraczewa?ruszczcie sie do boju Polsko
~ G.P.
ponad rok temu ocena: 85%  16
to ma być za pieniądze własne podatników czy na kredyt ?
~ do G.P.
ponad rok temu ocena: 83%  15
Amdryka nam dała .
~ Wojte
ponad rok temu ocena: 84%  14
a gdzie Golina? drogę doktorowi Wojt... z kostki zrobiono.,Drogę do sklepu radnego Półrolniczaka zrobili ale dla ogółu mieszkańców Goliny ścieżki nie ma.
~ Pisz na Berdyczów
ponad rok temu ocena: 65%  13
Musisz wystosować petycje do prezesa PSL Półrolniczaka i on ci zbuduje . To możny i wpływowy pan . Tylko żebyś go nie zdenerwował bo wtedy moźe dać ci w sznupe ...
~ Jowej
ponad rok temu ocena: 69%  12
Nareszcie! Byle z głową zbudowali, asfaltową albo z "gładkiej" kostki, bo wszyscy trenujący kolarze nic z niej nie skorzystają
~ kat
ponad rok temu ocena: 64%  11
czarne okulary jak mafiozi a ten młody jak palant
~ ina
ponad rok temu ocena: 70%  10
kiedy będzie ścieżka rowerowa z jarocina do goliny ?
~ bar i bara bara
ponad rok temu ocena: 46%  9
Gdzie tron dla docenta doktora, gdzie żarcie i hlanie co miało być czy to kaban zeżarł za namiotem hohlom z gara ?. Czy rudy zdążył wytrzeźwieć do południa. Docent się żalił że go nie zaprosili tylko lewus podpisał, a i medala brązowego nie dostał tylko szczerbaty. Jak tak można stale pomijać taką osobistość. Ile z tych 6,5 baniek przeznaczone jest na ścieżke ?
~ wa24
ponad rok temu ocena: 68%  8
a do Goliny???
~ komu trzeba dać w
ponad rok temu ocena: 59%  7
A po co? Dla tych ludzi, którzy dojeżdżają z Jarocina do pracy u Biernackiego? Przy drodze krajowej, gdzie nie ma miesiąca bez wypadku?
~ JAROCINIAK
ponad rok temu ocena: 38%  6
I dlatego aczkolwiek nie tylko , zagłosuje na burmistrza Pawlickiego na następną kadencje . Czyny - nie słowa mnie przekonują . Nie jakieś tam popierdywania bilbordowe ale realne przedsięwziecie . W zgodzie ze Starostą i ościennymi gminami . Pro publico bono .
~ kaban ze fsi
ponad rok temu ocena: 56%  5
kaban wiejski pastuchu pamietaj że jesteś wieśniakiem a nie jarociniak. jakiś nikt ci nadgodzin prostaku nie zapłaci za twe drętwe wpisy. po poznianiu twojego poziomu inteligencji na poziomie debilizmu zlecili badania i ty juz kandydatem nie bedziesz. Asystuj dalej podając papier toaletowy w wiejskim klozecie wychodku, tto jedyne papiery z jakimi bedziesz miałw życiu do czynienia a to co żeś innym uczynił wróci do ciebie.
~ CZERWIEC 2016
ponad rok temu ocena: 64%  4
Właśnie te "czyny" mnie przekonują i nie zagłosuję na żadnego kandydata z Ziemi Jarocińskiej.
~ JAROCINIAK
ponad rok temu ocena: 52%  3
I mam nadzieje źe przetarg na zrobienie ścieżki rowerowej wygra lokalna firma Drobud dająca pracę Jarociniakom . No i źe będzie ona asfaltowa jak ta z Koźmina w str. Krotoszyna . Pozdrawiam wszystkich hejterów z trasy Jarocin - Mieszków . Trochę pada - ale spoko ...
~ pan 10 procent
ponad rok temu ocena: 70%  2
Jak myślisz głąbie kto wygra przetarg na ścieżkę? A konto rośnie i rośnie, ciemny lud to kupi
~ nnn
ponad rok temu ocena: 62%  1
Tak a ze z inwestorem w bambuko cie robi od paru lat to nie piszesz
R E K L A M A