ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Będzie kręgielnia i lodowisko z dużym wsparciem gminy [ZDJĘCIA]

miesiąc temu    27.06.2020
Anna Konieczna
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Rozbudowa Jarocin SportRozbudowa Jarocin Sport fot. UM Jarocin

Lodowisko, kręgielnia i duża sala konferencyjna - znajdą się w obiektach, które są budowane na terenie spółki Jarocin Sport. Koszt inwestycji to 25 milionów złotych. Znaczna część funduszy pochodzi z budżetu gminy Jarocin.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Spółka Jarocin Sport i obiekty, które znajdują się na jej terenie należą do gminy Jarocin i służą przede wszystkim mieszkańcom. Dlatego gmina pokrywa ponad połowę kosztów inwestycji w sumie 14 milionów 193 tysięcy złotych.

 

[Mieszków długo czekał na tę przebudowę - więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

Prace przy rozbudowie centrum sportowo-rekreacyjnego przebiegają zgodnie z harmonogramem.

 

Zakończono już licowanie ścian i kładzenie płytek na parterze. Teraz roboty przeniosły się na piętro nowego budynku. Prowadzone są także prace instalacyjne: wentylacji, klimatyzacji, instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

 

Z kolei na poziomie „minus jeden” przy kładzeniu warstwy przed posadzkowej zużyto około 270 m3 betonu - to 30 kursów 9-tonowych betoniarek.

 

[nowa droga do jarocińskiej energetyki już prawie gotowa - czytaj więcej TUTAJ]

 

Wykonywana jest także elewacje od strony ulic Maratońskiej i Sportowej - w technologii aluminiowych płyt elewacyjnych oraz płyt kompozytowych. Efekt tego rozwiązania można obejrzeć od strony ogródków działkowych.

 

Budowa centrum sportowo-rekreacyjne ma zostać zakończona w przyszłym roku. Wówczas będzie można korzystać między innymi z lodowiska i kręgielni. W nowych obiektach będzie tez można uprawiać tenis stołowy, sporty siłowe - podnoszenie ciężarów czy sporty walki.

 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A