ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Auto wypadło z drogi. Zatrzymało się na polu [ZDJĘCIA]

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    12.05.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Adam Majewski

Wypadek na drodze krajowej nr 12 – piszą internauci za pośrednictwem DAJ ZNAĆ.

 

Służby potwierdzają zdarzenie w Łobzie.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

- Auto wypadło z drogi. Zatrzymało się na boku na pobliskim polu. Kierująca pojazdem opuściła samochód przed naszym przybyciem – relacjonuje oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

 

 

 

Prócz straży pożarnej na miejsce udał się Zespół Ratownictwa Medycznego. Załoga pogotowia ratunkowego udzieliła kierującej doraźnej pomocy medycznej. Kobieta nie wymagała hospitalizacji.

 

 

Ruch na drodze krajowej nr 12 odbywa się wahadłowo. W działaniach na DK 12 uczestniczą 3 zastępy straży pożarnej: OSP Jaraczewo i 2 JRG Jarocin. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

 

[AKTUALIZACJA 18:30]


- Kierująca renault clio nie zapanowała nad pojazdem i wjechała do rowu. Kobieta nie odniosła obrażeń ciała -  informuje oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.


 

Na DK 12 nie ma już utrudnień w ruchu kołowym.

 

 Do zdarzenia doszło w feralnym miejscu.  Pod koniec grudnia ubiegłego roku miał tam miejsce  śmiertelny wypadek.  Seat uderzył w drzewo. 18-letni kierowca zginął na miejscu, a o rok starszy pasażer zmarł w szpitalu [ZOBACZ TUTAJ]

 

25-letni mężczyzna zginął wczoraj pod kołami pociągu w Jarocinie [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

Czytaj także: Towarzyszą nam podczas narodzin, ale często i śmieci. Pielęgniarki, bo to o nich mowa. Dzisiaj obchodzony jest w Polsce Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej. Niełatwą pracę średniego personelu doceniamy dopiero wtedy, kiedy potrzebujemy pomocy. To one są najbliżej chorych. Opiekują się nimi całą dobę. Często pocieszają i dodają otuchy w trudnych chwilach [ ZOBACZ TUTAJ].

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  
 

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (9)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Kierowca
  ponad rok temu ocena: 100%  9
  Czyli noga z gazu na łuku
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Hela
  ponad rok temu ocena: 100%  8
  Kilka "identycznych zdarzeń", w dokładnie tym samym miejscu widziałam na oczy -minimum 5, tylko że nie były wzywane żadne służby, kierowcy wychodzili o własnych siłach. To miejsce jest bardzo niebezpieczne. Zastanawiam się co jeszcze musi się stać by odpowiednie osoby zajęły się tym tematem. Moze gdy na tym drzewie niespodziewanie zatrzyma się jakaś osoba "wplywowa"?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Sztilo 99
  ponad rok temu 7
  Klątwa czarnej
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ qaz
  ponad rok temu ocena: 88%  6
  Dwa lata temu, kobieta wypadła z drogi w tym miejscu i zatrzymała się na drzewie. Niestety nie odzyskała nigdy przytomności i po jakimś czasie zmarła w szpitalu. To jest zaraz po wyjściu z zakrętu. Jakiś znawca powiedział kiedyś, że ta droga jest tam tam wyprofilowana, że przy nadmiernej prędkości wyrzuca z drogi. Coś w tym musi być, wszyscy zatrzymują się na jednym drzewie. Ustawić znaki "czarny punkt"
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ad
  ponad rok temu ocena: 71%  5
  Źle wyprofilowane to mają zwoje mózgowe niektórzy ludzie, kaleki umysłowe bez wyobraźni... Normalni ludzie mijają bezpiecznie ten zakręt każdego dnia.
  ~ Kierowca
  ponad rok temu ocena: 83%  4
  Ludzie noga z gazu! Tyle zdarzeń w tym miejscu nic Was nie nauczyło?!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ .......
  ponad rok temu ocena: 50%  3
  A mnie nie tak bardzo zastanawia dlaczego ta kobieta wypadła z drogi bo to raczej oczywiste ale przeraziło mnie miejsce gdzie to się stało.....to znowu to pechowe miejsce, gdzie zginęło tyle młodych ludzi. Co tam jest nie tak? To mnie zastanawia bardziej.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ...
  ponad rok temu ocena: 86%  2
  Tak to jest, gdy ma się opony w wieku samochodu. Trzeba brać poprawkę na auto jakim się poruszamy, własne umiejętności i warunki na drodze. Dlatego żonie nie kupię auta. Niby umie jeździć, ale serce krwawi jak szoruje felgami bo krawężnikach, wjeżdża w każdą dziurę na szosie, wyprzedza na ciągłych i zakrętach, a minutę wcześniej miała lepsze warunki by zrobić to przepisowo, manualem na szóstce od 70 za wyprzedzanie się bierze, a na zimnym piłuje dwójką po mieście. W sumie to nie umie jeździć na to wychodzi. Parkowanie to kolejny temat. Szkoda pisać. Pozdrawiam panie, które ogarniają jazdę autem.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ :)
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Niezły z Pana gość :) Nie pamiętam, kiedy tak się uśmiechnęłam, czytając komentarze na naszej jarocince... Ciągle tylko biedne (w sensie umysłowym) rozżalone na cały świat gęby... A tu taki wpis :) Dobrze, że Pan dba o żonę :)
  R E K L A M A