ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Auto uderzyło w betonowy przepust. Pasażer wypadł z pojazdu. Nie żyje

› Aktualności› Na sygnale 9 miesięcy temu    3.11.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 7 ocen 25 / 76%
A A A
 fot. Fanpage OSP Miłosław

Mieszkańcy powiatu jarocińskiego byli uczestnikami wczorajszego wypadku w miejscowości Kębłowo (powiat Września). Niestety jeden z nich nie żyje.

 

Służby  zgłoszenie o wypadku otrzymały 2 listopada o godzinie 22.44

 


 -  Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-letni mieszkaniec Jarocina  jadąc renault espace drogą krajową nr 15 z Miłosławia do Wrześni, wykonując manewr wyprzedzania dwóch samochodów, na łuku drogi stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, zjechał na lewą stronę jezdni, gdzie uderzył w betonowy przepust, a następnie dachował - relacjonuje sierż. szt. Adam Wojciński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji we Wrześni.  

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

 

Po uderzeniu z pojazdu wypadł 19-letni mieszkaniec Jarocina, który siedział za kierowcą. Ratownicy podjęli reanimację 19-latka. Niestety pomimo wysiłku medyków młodego mieszkańca Jarocina nie udało się uratować.  Zmarł na  miejscu zdarzenia.

 

 Autem podróżowało jeszcze trzech pasażerów. 21-letnia kobieta została zabrana do szpitala w Środzie Wielkopolskiej, a potem przetransportowana do jednej z poznańskich lecznic. Dwóch pozostałych pasażerów miało drobne obrażenia. Nie wymagali hospitalizacji.

 

- 31-letni kierowca został zabrany do szpitala we Wrześni.  Po wyjściu ze szpitala decyzją prokuratora został zatrzymany  - informuje sierż. szt. Adam Wojciński.

 

Kierowca był trzeźwy. Ciało 19-latka zabezpieczono do sekcji zwłok.

 


 Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, strażacy, Zespoły Ratownictwa Medycznego. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia wrzesińska policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej we Wrześni.To już kolejna smutna informacja, która dotarła do nas w ten świąteczny weekend. W piątek informowaliśmy o śmieci czteromiesięcznego dziecka, ofiary wypadku w Parzewie [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 19 głosów: 25 (76%) 6 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A