ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Anioły zagościły w nowomiejskiej bibliotece

› Społeczeństwo› Edukacja 5 miesięcy temu    6.02.2020
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Organizatorzy

Środowe popołudnie w nowomiejskiej bibliotece upłynęło w bardzo miłej, ale też twórczej atmosferze.

 

Wszystko za sprawą warsztatów tworzenia witraży-aniołów w technice Tiffany'ego. Zajęcia poprowadziła Marta Jędras, która gościła już w bibliotece przy okazji innych zajęć. Na wstępie wyjaśniła, na czym polegać będą kolejne etapy pracy. Każda z pań wybrała dla siebie kawałki szkła, z których miał powstać witraż-anioł. Najpierw odbyło się szlifowanie, potem czyszczenie, następnie oblepianie specjalną taśmą i gładzenie krawędzi.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

- Kiedy wszystkie elementy były „dopieszczone”, najtrudniejszym etapem było połączenie ich za pomocą lutownicy. Ale i ta czynność nie była aż tak straszna - przyznaje Maria Tomczak, bibliotekarka.

 

 

Każdy anioł jest piękny, każdy ma swój urok i każdy cieszy oko właścicielki.


ZOBACZ TEŻ - GMINA NOWE MIASTO LICZY NA ŚRODKI Z NARODOWEGO CENTRUM KULTURY

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A